РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
(без вихідних)
м. Житомир, ул. Грушевского, 7
м. Житомир
(041) 25-50-715
(067) 532-91-35
(095) 260-47-75
(093) 170-30-35
(093) 219-19-91
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 3 складів Житомира. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому до Вас складові.

Купити продукцію Alfaplex в Житомирі

Під замовлення
Пінополістирол екструдований Alfaplex (20 мм)
Екструдований пінополістирол Alfaplex (в нар. екструдер або пінополістирол) застосовується для утеплення підлог, укосів, фундаментів, вимощення, фасадів і місць з підвищеними механічними навантаженнями.
Цена: Уточнюйте
Количество:
Під замовлення
Пінополістирол екструдований Alfaplex (30 мм)
Екструдований пінополістирол Alfaplex (в нар. екструдер або пінополістирол) застосовується для утеплення підлог, укосів, фундаментів, вимощення, фасадів і місць з підвищеними механічними навантаженнями.
Цена: Уточнюйте
Количество:
Під замовлення
Пінополістирол екструдований Alfaplex (40 мм)
Екструдований пінополістирол  Alfaplex (в нар. екструдер або пінополістирол) застосовується для утеплення підлог, укосів, фундаментів, вимощення, фасадів і місць з підвищеними механічними навантаженнями.
Цена: Уточнюйте
Количество:
Під замовлення
Пінополістирол екструдований Alfaplex (50 мм)
Екструдований пінополістирол Alfaplex (в нар. екструдер або пінополістирол) застосовується для утеплення підлог, укосів, фундаментів, вимощення, фасадів і місць з підвищеними механічними навантаженнями.
Цена: Уточнюйте
Количество:
Купити продукцію Alfaplex в Житомирі

Недорогий пінополістирол від виробника Alfaplex

Компанія Extraplex є українським підприємством. Виробник Alfaplex спеціалізується на випуску утеплювача пінополістиролу, повна назва якого - екструдований пінополістирол. Його виготовляють за допомогою методу екструзії з полістиролу (пінопласту). Таким чином, в результаті ми отримуємо пінополістирол однорідної структури, який має дрібні закриті комірки, розміром близько 0,2 мм, що дозволяє досягти високих теплоізоляційних показників даного утеплення.

У плитах Alfaplex відсутні порожнечі, що виключає можливість потрапляння вологи в утеплювач - це є основною експлуатаційною характеристикою екструдера. Крім цього, пінополістирол поєднує в собі високу міцність (35 щільність), морозостійкість і низьку теплопровідність (показник порядку 0,03). Такі технічні характеристики, з урахуванням доступної ціни в Житомирі, дозволили пінополістиролу виробника Alfaplex отримати більшу популярність і позитивні відгуки про пінополістирол серед клієнтів.

Доступна ціна пінополістиролу в Житомирі

Для створення плит виробник Extraplex використовує сировину виключно вищої якості і найкраще обладнання останнього слова техніки. Роль піноутворювача у виробництві екструдованого полістиролу виконує нетоксичний газ, який абсолютно нешкідливий для озонового шару нашої планети. Надійність продукції і його безпечні і довговічні особливості підтверджуються дослідами, які проводяться в провідних лабораторіях та інститутах.

Застосовуються пінополістирольні листи Alfaplex для теплоізоляції фундаменту і пристрою теплої підлоги, утеплення стін і дахів будівель, використовуються як в громадських, так і в житлових приміщеннях.

Де купити пінополістирол Alfaplex в Житомирі?

Ціна в Житомирі на листи пінополістиролу Екстраплекс залежить від товщини утеплювача, яка варіюється від 20 мм до 50 мм. Ви легко зможете купити недорого полістирол в Житомирі, звернувшись до нашого інтернет-магазину будівельних матеріалів. Його можна замовити за телефонами, зазначеними на сайті бази будівельних матеріалів та інструментів "КУБ" або оформивши замовлення через кошик.

Доставка відбувається у найбільш зручний для клієнта час. Порівняти ціни на теплоізоляційні плити ви зможете самостійно, попередньо переглянувши каталог нашої бази. База будівельних матеріалів представляє можливість покупки товару в Житомирі гуртом. Будемо чекати на ваші відгуки про нашу продукцію.

Купити продукцію Alfaplex в Житомирі - полезные статьи:

Найефективнішим способом економії теплової енергії є утеплення стін житлових приміщень, що запобігає тепловим втратам. База КУБ у Житомирі.

Із теплоізолюючих матеріалів, найбільшим успіхом користуються плити з екструдованого пінополістиролу. Ми розкажемо як самостійно класти. База КУБ

Знайшли помилку?