РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
(без вихідних)
м. Житомир, ул. Грушевского, 7
м. Житомир
(041) 25-50-715
(067) 532-91-35
(095) 260-47-75
(093) 170-30-35
(093) 219-19-91
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 3 складів Житомира. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому до Вас складові.

Купити продукцію Южкабель в Житомирі

Електричний дріт (шнур) ПВС 2*2,5 являє собою 2 струмопровідні скручені та ізольовані між собою жили, які мають високу гнучкість. ПВС затребуваний як подовжувальний або основний шнур для побутових електроприладів.
Цена: 18.94 грн.
Количество:
Купити продукцію Южкабель в Житомирі

"Южкабель" - підприємство, яке є лідером по виробництву провідників і кабелів в Україні, також це основний постачальник цієї продукції на українському ринку

Цей завод був заснований в Житомирі у воєнний час ще в 1943 році, з метою забезпечення необхідного обсягу обмотувальних проводів, які в подальшому використовувалися для виготовлення електромоторів. Зараз чисельність типів продукції, що випускає завод, перевищує 15 тис. найменувань, маючи широку спеціалізацію кабельно-провідникової продукції, а вироблені товари використовуються у різних сферах виробництва і побуту.

Зокрема, продукцію Південкабелю використовують теплові електростанції, міський електротранспорт, залізні дороги, на нафтових родовищах, а також застосовують для забезпечення освітлення метрополітену і вугільних шахт. Крім того, завод має ліцензії на постачання продукції що випускається, на атомні електростанції.

Якість продукції заводу має високий рівень і відповідає міжнародним стандартам, що підтверджує нагорода «Міжнародна Золота Зірка».

Бренд «Південкабель» відомий як на національному так і на міжнародному ринках, завдяки високій якості продукції, що випускається, тому товари широко експортуються у декілька десятків країн світу.

Типи продукції, що випускається акціонерним товариством «Південкабель»:

1. Кабелі:

 • сигнально-блокувальні;
 • силові із ППІ;
 • силові з XLPE;
 • контрольні;
 • волокно-оптичні;
 • силові з ізоляцією;
 • з пластмасовою ізоляцією;

2. Провід:

 • самонесучі;
 • обмотувальні;
 • нагрівостойкі.

На будбазі "КУБ" доступні у продажі плоскі дроти (шнури) з вініловою ізоляцією у вініловій оболонці (ШВВП) наступних діаметрів:

 • 2 * 1,5;
 • 2 * 2,5;
 • 3 * 1,5;
 • 3 * 2,5.

Відгуки про характеристики продукції Південкабель

На світовому ринку кабельно-провідникової продукції товари марки "Південкабель" користуються широкою популярністю, клієнти надають перевагу саме цій марці, завдяки поєднанню доступної ціни і високої якості.

Високий рівень якості підтверджений міжнародними нагородами і перевірений часом, а широкий асортимент товарів забезпечує створення будь-яких кабельних мереж різного ступеня складності.

Південкабель - вітчизняний виробник, який користується значним попитом у клієнтів України та інших країн.

Ціна на кабелі і провідники Південкабель в Львові

Компанія "Південкабель" постійно розвивається і модифікує обладнання, з метою покращення якості виробленої продукції і розширення асортименту. Завдяки тому, що "Південкабель" - вітчизняний виробник, необхідну продукцію ви можете купити недорого, за невисокою вартістю.

Для прийняття рішення про покупку, можете ознайомитися з відгуками на кабелі і провідники на нашому сайті, або звернутися за консультацією до нашого фахівця по телефону або в чаті нашого сайту.

База будматеріалів "КУБ" надає можливість купити гуртом чи в роздріб продукцію бренду "Південкабель", яка вас зацікавила. Купуючи кабелі, памятайте, що їх необхідно сховати або за допомогою штукатурки або за допомогою гіпсокартонних конструкцій. Ціна залежить від обсягів покупок, залишаючись для наших клієнтів невисокою. Також Ви можете замовити доставку в будь-який район Львова і Житомірської області. Замовляйте недорого проводи та кабелі "Південкабель" зараз, і Ви отримаєте товар доставкою впродовж 2-3 годин з моменту замовлення.

Знайшли помилку?