РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
(без вихідних)
м. Житомир, ул. Грушевского, 7
м. Житомир
(041) 25-50-715
(067) 532-91-35
(095) 260-47-75
(093) 170-30-35
(093) 219-19-91
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 3 складів Житомира. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому до Вас складові.

Купити продукцію Профіль України в Житомирі

Основні характеристики:довжина: 125 мм;ширина: 60 мм;товщина: 0,8 мм;несуча спроможність: 40 кг.Прямий П-подібний підвіс застосовується для кріплення CD-профілів до несучої основи приміщення. Прямий підвіс ( нар .
Цена: 2.71 грн.
Количество:
Основні характеристики:довжина: 125 мм;ширина: 60 мм;товщина: 1 мм;несуча спроможність: 40 кг.Прямий П-подібний підвіс застосовується для кріплення CD-профілів до несучої основи приміщення. Прямий підвіс ( нар .
Цена: 4.26 грн.
Количество:
Основні характеристики:довжина: 75 мм;ширина: 60 мм;товщина: 0,6 мм;несуча спроможність: 30 кг.Прямий П-подібний підвіс застосовується для кріплення CD-профілів до несучої основи приміщення. Прямий підвіс ( нар .
Цена: 1.89 грн.
Количество:
Знижка
Профіль направляючий UD 3 м (0,45 мм)
Хочете купити за 23.18 грн. Уточнюйте у менеджера!
Профіль UD (УД) широко використовується під час монтажу в гіпсокартонних системах, і є направляючим для поперечних профілів (СD). Даний профіль, безпосередньо, кріпиться до основи (стелі, стіни, підлоги), і монтується по периметру гіпсокартонної конструкції або самого приміщення.
Цена: 24.58 грн.
Количество:
Знижка
Профіль направляючий UD 4 м (0,45 мм)
Хочете купити за 30.90 грн. Уточнюйте у менеджера!
Профіль UD (УД)  широко використовується під час монтажу гіпсокартонних систем, і є направляючим для поперечних профілів (СD). Даний профіль, безпосередньо, кріпиться до основи (стелі, стіни, підлоги), і монтується по периметру гіпсокартонної конструкції або самого приміщення.
Цена: 32.77 грн.
Количество:
Знижка
Профіль направляючий UD 3 м (0,55 мм)
Хочете купити за 34.21 грн. Уточнюйте у менеджера!
Профіль UD (УД) широко використовується під час монтування гіпсокартонних систем, і є направляючим для поперечних профілів (СD). Даний профіль, безпосередньо, кріпиться до основи (стелі, стіни, підлоги), і монтується по периметру гіпсокартонної конструкції або самого приміщення.
Цена: 36.29 грн.
Количество:
Основні характеристики:довжина: 110 мм;ширина: 60 мм;товщина: 1 мм;матеріал: оцинкована сталь;тип: подовжувач.З'єднувач використовується для поздовжнього стикування CD-профілів.
Цена: 3.85 грн.
Количество:
Знижка
Профіль направляючий UD 4 м (0,55 мм)
Хочете купити за 45.62 грн. Уточнюйте у менеджера!
Профіль UD (УД) широко використовується під час монтажу гіпсокартонних систем, і є направляючим для поперечних профілів (СD). Даний профіль, безпосередньо, кріпиться до основи (стелі, стіни, підлоги), і монтується по периметру гіпсокартонної конструкції або самого приміщення.
Цена: 48.38 грн.
Количество:
Основні характеристики:довжина: 60 мм;ширина: 60 мм;товщина: 1 мм;матеріал: оцинкована сталь;тип: дворівневий.З'єднувач кутовий CD, призначений для кріплення поперечних CD-профілів на одному рівні. Служить для монтажу складних гіпсокартонних конструкцій.
Цена: 3.85 грн.
Количество:
Основні характеристики:довжина: 60 мм;ширина: 60 мм;товщина: 0,8 мм;матеріал: оцинкована сталь;тип: хрестоподібний, однорівневий.Універсальне з'єднання КРАБ застосовується для кріплення несучих відрізків СD-профілю до основних профілів у підвісній стелі.
Цена: 8.20 грн.
Количество:
Знижка
Профіль направляючий UD 3 м економ
Хочете купити за 18.48 грн. Уточнюйте у менеджера!
Економ профіль UD - це полегшений профіль для зведення гіпсокартонних конструкцій. Він широко використовується під час монтажу гіпсокартонних систем, і є направляючим для поперечних профілів (СD).
Цена: 19.60 грн.
Количество:
Пружинний підвіс призначений для закріплення гіпсокартонних плит. Він використовується під час монтування металевого каркаса дворівневої стелі як з'єднуючий елемент - скріплює несучі та напрямні профілі між собою, з метою вирівнювання каркаса по площині.
Цена: 3.77 грн.
Количество:
Знижка
Профіль для гіпсокартону CD 3 м економ
Хочете купити за 29.15 грн. Уточнюйте у менеджера!
Економ профіль CD 48 - це полегшений профіль для облаштування гіпсокартонних конструкцій.Основні характеристики:ширина: 48 мм;висота: 18 мм;довжина: 3000 мм;товщина: 0,38 мм.
Цена: 30.91 грн.
Количество:
Знижка
Профіль для гіпсокартону CD 4 м економ
Хочете купити за 28.83 грн. Уточнюйте у менеджера!
Економ профіль CD 48 мм - це полегшений профіль для облаштування гіпсокартонних конструкцій. Даний профіль застосовується у вигляді опорного профілю у каркасах для монтажу гіпсокартону, під час облицювання стін та стель в умовах обмеженого простору.
Цена: 30.58 грн.
Количество:
Підвісна стеля армстронг - це швидкий спосіб монтажу, коли необхідно приховати різні комунікації, при цьому, підвіс спиця-гачок (250 мм), спільно зі спицею-петлею і пружинним підвісом, є тяговою основою каркаса, на який кріпляться напрямні профілі.
Цена: 2.13 грн.
Количество:
Підвісна стеля армстронг - це швидкий спосіб монтажу, коли необхідно приховати різні комунікації, при цьому, підвіс спиця-гачок (500 мм), спільно зі спицею-петлею і пружинним підвісом, є тяговою основою каркаса, на який кріпляться напрямні профілі.
Цена: 3.94 грн.
Количество:
Знижка
Профіль для гіпсокартону CD 3 м (0,45 мм)
Хочете купити за 40.18 грн. Уточнюйте у менеджера!
Стельовий профіль СD (ЦД) використовується під час монтажу металевих каркасів, для облаштування підвісних багаторівневих стель, стін, полиць, віконних відкосів, ніш та інших конструкцій з гіпсокартону.Основні характеристики:ширина: 60 ​​мм;висота: 27 мм;довжина: 3000 мм;товщина: 0,45 мм.
Цена: 42.62 грн.
Количество:
Відгуки на підвіс спиця-гачок 1000 мм свідчать про виняткову значущість цієї деталі під час монтажу каркаса підвісної стелі (армстронг, під гіпсокартон), що дозволяє, за рахунок довжини, значно (до 1 м) змінити рівень висоти стелі, що монтується, щодо перекриття.
Цена: 7.38 грн.
Количество:
Знижка
Профіль для гіпсокартону CD 4 м (0,45 мм)
Хочете купити за 53.58 грн. Уточнюйте у менеджера!
Стельовий профіль СD (ЦД) використовується під час монтування металевих каркасів, для облаштування підвісних багаторівневих стель, стін, полиць, віконних відкосів, ніш та інших конструкцій з гіпсокартону.Основні характеристики:ширина: 60 ​​мм;висота: 27 мм;довжина: 4000 мм;товщина: 0,45 мм.
Цена: 56.83 грн.
Количество:
Знижка
Профіль для гіпсокартону CD 3 м (0,55 мм)
Хочете купити за 56.63 грн. Уточнюйте у менеджера!
Стельовий профіль СD (ЦД) використовується під час монтування металевих каркасів, для облаштування підвісних багаторівневих стель, стін, полиць, віконних відкосів, ніш та інших конструкцій з гіпсокартону.Основні характеристики:ширина: 60 ​​мм;висота: 27 мм;довжина: 3000 мм;товщина: 0,55 мм.
Цена: 60.07 грн.
Количество:
Підвісна стеля - це швидкий спосіб монтажу, коли необхідно приховати різні комунікації, при цьому підвіс спиця-петля (250 мм), спільно зі спицею-гачком і пружинним підвісом, є тяговою основою каркаса, на який кріпляться напрямні профілі.
Цена: 2.13 грн.
Количество:
Де використовують підвіс спиця-петля і в чому його значення?Підвісна стеля - це швидкий спосіб монтажу, коли необхідно приховати різні комунікації, при цьому підвіс спиця-петля (250 мм), спільно зі спицею-гачком і пружинним підвісом, є тяговою основою каркаса, на який кріпляться напрямні профілі.
Цена: 3.94 грн.
Количество:
Знижка
Профіль для гіпсокартону CD 4 м (0,55 мм)
Хочете купити за 75.51 грн. Уточнюйте у менеджера!
Стельовий профіль СD (ЦД) використовується під час монтування металевих каркасів, для облаштування підвісних багаторівневих стель, стін, полиць, віконних відкосів, ніш та інших конструкцій з гіпсокартону.Основні характеристики:ширина: 60 ​​мм;висота: 27 мм;довжина: 4000 мм;товщина: 0,55 мм.
Цена: 80.09 грн.
Количество:
Цокольну планку ( 53 мм * 2,5 м) застосовують для закріплення нижньої частини утеплювача, з метою захисту від пошкоджень, вирівнювання утеплювача по горизонталі.
Цена: 66.08 грн.
Количество:
Підвісна стеля армстронг - це швидкий спосіб монтажу, коли необхідно приховати різні комунікації, при цьому, підвіс спиця-гачок (1000 мм), спільно зі спицею-петлею і пружинним підвісом, є тяговою основою каркаса, на який кріпляться напрямні профілі.
Цена: 7.38 грн.
Количество:
Купити продукцію Профіль України в Житомирі

Спеціалізація підприємства ТОВ «Торговий дім Профіль України»

Компанія «Профіль України» заснована У 1999 році, і базується на використанні сучасних технологій з високою точністю. В основному, завод спеціалізується на виробництві металевих профілів і супутних аксесуарів для монтажу гіпсокартонних листів. Перший виріб фірма «Профіль України» випустила у 2006 році, і на сьогоднішній день користується значною популярністю на ринку України і країн СНД.

Підприємство імпортує тільки якісну сировину і працює безпосередньо з постачальниками, без посередників. Це дає можливість контролювати кожну доставлену партію товару, і стабільно отримувати якісний будівельний матеріал. Також компанія «Профіль України» Житомір пильно стежить за підбором персоналу, і вважає за краще наймати тільки висококваліфікованих співробітників, які вміють працювати з сучасним обладнанням. За весь період роботи підприємство ТД «Профіль України» заслужено отримало ліміт довіри і позитивні відгуки покупців про профіль для гіпсокартону. Частковою заслугою цього, є невисока вартість продукції «Профіль України».

Види профілів компанії «Профіль України» і особливості їх застосування

Профілі для гіпсокартонних систем виготовляються методом холодного прокату листів металу, на які попередньо наноситься цинкове покриття. В результаті цієї технології випускаються міцні профілі, основні характеристики яких: тривалий термін експлуатації і стійкість до процесів корозії.

Створити металевий каркас з профілів нескладно, використовуючи для цього вертикальні і горизонтальні напрямні. Вертикальні профілі називаються стієчними або несучими, а горизонтальні - напрямними. Щоб правильно підібрати потрібний металопрофіль, рекомендовано звернутися до професійних консультантів, оскільки кожен вид профілю виконує певну функцію.

  • UD направляючий профіль - застосовується для монтажу каркасу з метою облицювання стін і стелі. В процесі установки бур повинен пройти крізь профіль, тому для більш зручної роботи краще застосувати перфорований профіль. УД профіль служить напрямним для стієчних профілів.
  • CD стієчний або стельовий профіль - формує основу під гіпсокартонні плити, і дозволяє економно використовувати простір. При створенні каркасів у приміщеннях будь-якої площі майже не залишається відходів, і добре підходить для обшивки стін і підвісних стель.
  • UW профіль - виступає направляючою основою для стоїчних профілів, УВ профіль має різну товщину і довжину, що забезпечує його зручний монтаж.
  • CW профіль в Житомирі служить в якості стійкового елемента для монтажу плит і має спеціальну насічку для комунікацій.
  • CD і UD арочні профілі - виготовляються зі спеціальної увігнутої або опуклої поверхні, застосовується для створення складних форм і конструкцій, у вигляді хвиль і вигинів.

Щоб не помилитися з вибором - звертайтеся до бази будматеріалів "КУБ", де наші менеджери нададуть вам безкоштовну консультацію.

Яка середня ціна на профіль для каркасу ТМ «Профіль України» в Житомирі?

Вартість профілів залежить від їх якості і кількості посередників між виробником і продавцем. Недорого купити гіпсокартонний профіль «Профіль України» у великому асортименті можна в інтернет-магазині "КУБ". На нашому сайті надані детальні характеристики профілів різного виду, а також є можливість замовити доставку профілів для гіпсових конструкцій «Профіль України» по території Житомірської області. Купити профіль СД, УД, СВ і УВ можна гуртом і в роздріб, а на великі партії магазин "КУБ" надає додаткову знижку.

Купити продукцію Профіль України в Житомирі - полезные статьи:

Направляющий UD (УД) профиль, служащий основой для монтажа несущего профиля. Он монтируется первым по периметру будущей конструкции; несущий СD (ЦД) профиль - элемент, на который приходится основная нагрузка в конструкции.

Відео монтажу стелі з гіпсокартону від шокли ремонту будбази КУБ у Житомирі

Як кріпити гіпсокартон. Кілька способів кріплення з зображеннями і докладним описом. База КУБ Житомир

Знайшли помилку?