РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
(без вихідних)
м. Житомир, ул. Грушевского, 7
м. Житомир
(041) 25-50-715
(067) 532-91-35
(095) 260-47-75
(093) 170-30-35
(093) 219-19-91
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 3 складів Житомира. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому до Вас складові.

Купити продукцію Termolife в Житомирі

Знижка
Утеплювач базальтовий «Термолайф» (100 мм) 30 щільність (3,6 кв.м)
Хочете купити за 307.01 грн. Уточнюйте у менеджера!
Базальтова (мінеральна) вата "Термолайф" 100 мм - теплоізоляційний матеріал мінерального походження. Виробляється у вигляді термоізолюючих плит з каменю (базальту).Технічні характеристики вати "Термолайф":щільність вати: 30 кг/м3;теплопровідність: 0.
Цена: 330.62 грн.
Количество:
Знижка
Утеплювач базальтовий «Термолайф» (50 мм) 30 щільність (7,2 кв.м)
Хочете купити за 307.01 грн. Уточнюйте у менеджера!
Базальтова мінеральна вата «Термолайф» застосовується для утеплення стін, покрівель, балконів, горищ, перекриттів, термозахисту комунікацій, а також в різних об'єктах житлового та господарського призначення.
Цена: 330.62 грн.
Количество:
Знижка
Утеплювач базальтовий «Термолайф» (100 мм) 45 щільність (3,6 кв.м)
Хочете купити за 505.44 грн. Уточнюйте у менеджера!
Базальтова (мінеральна) вата "Термолайф" 100 мм - теплоізоляційний матеріал мінерального походження. Виробляється у вигляді термоізолюючих плит з каменю (базальту).Технічні характеристики мінвати від "Термолайф":щільність вати: 45 кг/м3;теплопровідність: 0.
Цена: 544.32 грн.
Количество:
Знижка
Утеплювач базальтовий «Термолайф» (50 мм) 45 щільність (7,2 кв.м)
Хочете купити за 505.44 грн. Уточнюйте у менеджера!
Базальтова (мінеральна) вата "Термолайф" 50 мм - теплоізоляційний матеріал мінерального походження. Виробляється у вигляді термоізолюючих плит з каменю (базальту).Технічні характеристики "Термолайф" 50 мм:габарити плити: 600х1000х100 мм;щільність вати: 45 кг/куб.
Цена: 544.32 грн.
Количество:
Знижка
Утеплювач базальтовий «Термолайф» (100 мм) 135 щільність (1,2 кв.м)
Хочете купити за 418.08 грн. Уточнюйте у менеджера!
Базальтова (мінеральна) вата "Термолайф" 100 мм -теплоізоляційний матеріал мінерального походження. Виробляється у вигляді термоізолюючих плит з каменю (базальту).
Цена: 450.24 грн.
Количество:
Знижка
Утеплювач базальтовий «Термолайф» (50 мм) 135 щільність (2,4 кв.м)
Хочете купити за 418.08 грн. Уточнюйте у менеджера!
Базальтова (мінеральна) вата "Термолайф" 50 мм - теплоізоляційний матеріал мінерального походження. Виробляється у вигляді термоізолюючих плит з каменю (базальту).Технічні характеристики базальтової вати "Termolife":щільність вати: 135 кг/м3;теплопровідність: 0.
Цена: 450.24 грн.
Количество:
Знижка
Утеплювач базальтовий «Термолайф» (100 мм) 115 щільність (1,2 кв.м)
Хочете купити за 224.64 грн. Уточнюйте у менеджера!
Базальтова (мінеральна) вата "Термолайф" 100 мм - теплоізоляційний матеріал мінерального походження. Виробляється у вигляді термоізолюючих плит з каменю (базальту).Технічні характеристики базальтової вати:щільність вати: 115 кг/м3;теплопровідність: 0.
Цена: 241.92 грн.
Количество:
Купити продукцію Termolife в Житомирі

Termolife в Житомирі - перший завод з виробництва теплоізоляції

Фірма Термолайф заснована у 2006 році і обладнана лінією для виготовлення мінеральної вати, як утеплювача. У 2010 році технологічну лінію запустили і почали виробляти базальтові утеплювачі у вигляді готової продукції. Постачальником цих ліній є відома в Італії компанія «Мекканіка», яка характеризується відмінною репутацією і 35-річним досвідом у виготовленні обладнання для виробництва мінеральної вати. У 2011 році фірма Termolife здійснила модернізацію підприємства і встановила новітнє пакувальне обладнання Seelen. Також Термолайф ввела технологію з вторинної переробки відходів FAS. В цілому, це призвело до підвищення продуктивності і зменшення витрат на утилізацію відходів.

Мінераловатні утеплювачі Термолайф застосовуються у всіх сферах будівництва, які пов'язані зі звуко- і теплоізоляцією. Якість продукції, що виготовляється, проходить контроль на кожній стадії виробництва, а весь готовий продукт піддається випробуванням в лабораторіях. Що стосується характеристики Termolife, то їх високий рівень досягається за рахунок застосування модифікованих і в'яжучих речовин. Продукція цієї компанії популярна не тільки на вітчизняному ринку, а й експортується в безліч інших країн. Вартість вати Термолайф у порівнянні з високою якістю продукції залишається цілком демократичною, що і забезпечило їй велику популярність серед будівельних компаній України.

Перевага базальтового утеплювача, як головного продукту Termolife

Утеплювачі Термолайф створені з базальтових волокон мінерального походження, які відносяться до екологічно чистих і довговічних матеріалів. Весь асортимент мінеральної продукції торгової марки Termolife має властивість тепло- і звукоізоляції, і відноситься до негорючих матеріалів. Базальтовий утеплювач Термолайф реалізується плитами товщиною 50 і 10 мм, він здатний витримати велике навантаження впродовж тривалого терміну, і при цьому не деформуватися. Також завдяки наявності масляних і кремнійорганічних речовин, матеріал володіє відмінними гідроізоляційними властивостями. Продукція компанії Термолайф в готовому вигляді характеризується хімічною пасивністю, що призводить до нульових результатів реакції під час впливу агресивних хімічних речовин. Базальтові утеплювачі Termolife в основному використовуються з метою утеплення різних поверхонь будівлі: підлог, стель, стін та інших.

Від чого залежить ціна на утеплювач в плитах? Мінвата Термолайф виготовляється різної щільності - це і є основним фактором визначення вартості утеплювача. Але, звертаємо Вашу увагу, що щільність утеплювача не впливає на теплоізоляційні властивості матеріалу, а визначає виключно область застосування!

  • вата Termolife 30 щільності застосовується для утеплення підлоги між лагами і між кроквами плоских дахів;
  • утеплювач Термолайф 45 щільності використовується для звуко- і тепло-ізоляції міжкімнатних гіпсокартонних перегородок, а також при утепленні покрівлі з кутом нахилу крутіше 45 градусів;
  • базальтова вата 115 щільності використовується для фасадного утеплення приватних і малоповерхових будівель (до 10 метрів заввишки);
  • мінеральний утеплювач Termolife (135 щільність) - більш щільний матеріал, широко використовується в Житомирі для теплоізоляції стін будівлі;
  • мінвата Термолайф Житомір 180 щільність. Застосовується для утеплення виробничих будівель і споруд з підвищеним механічним навантаженням.

Де в Житомирі недорого купити утеплювач Термолайф різної щільності?

в Житомирі безпосередньо з компанією Termolife працює база будівельних матеріалів "КУБ", яка має в своєму асортименті базальтовий утеплювач різної товщини і щільності. Ціна Термолайф в КУБі набагато нижча, ніж в інших магазинах Львова, а купити базальтовий утеплювач можна як гуртом, так і в роздріб. На сайті інтернет-магазину "КУБ" надана детальна інформація про продукцію Термолайф, а також присутні відгуки покупців про якість і властивості базальтового утеплювача. Замовити доставку Termolife можна за допомогою консультанта будбази "КУБ" або самостійно, заповнивши форму на сайті магазина.

Знайшли помилку?