РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
(без вихідних)
м. Житомир, ул. Грушевского, 7
м. Житомир
(041) 25-50-715
(067) 532-91-35
(095) 260-47-75
(093) 170-30-35
(093) 219-19-91
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 3 складів Житомира. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому до Вас складові.

Купити продукцію Anserglob в Житомирі

Знижка
Фарба акрилова інтер'єрна Ансерглоб (Anserglob) (10 л)
Хочете купити за 333.83 грн. Уточнюйте у менеджера!
Водостійка акрилова фарба Anserglob призначена для фарбування інтер'єрів. Цей тип застосовують для внутрішніх оздоблювальних робіт. Варто підкреслити її суттєву перевагу: дана фарба ефективна для фарбування приміщень з високою вологістю.
Цена: 348.66 грн.
Количество:
Знижка
Клей для газоблока Ансерглоб ВСМ 11 (Anserglob BCM 11) (25 кг)
Хочете купити за 66.20 грн. Уточнюйте у менеджера!
Суміш кладочна від української компанії Ансерглоб ВСМ 11, широко застосовується для кладки з пористих блоків, з бeтoну і поризованої кераміки. Цей високоякісний матеріал від українського виробника, має низку вагомих переваг, що, безсумнівно, вирізняє його серед інших.
Цена: 70.75 грн.
Количество:
Знижка
Клей для керамограніту Ансерглоб ВСХ 44 (Anserglob BCX 44) (25 кг)
Хочете купити за 152.13 грн. Уточнюйте у менеджера!
Клей Anserglob BCX 44 total призначений для нанесення на площини, які можуть деформуватися, а також, схильні до систематичних атмосферних впливів. Він має підвищену адгезію, тому його рекомендують використовувати при роботах на поверхнях з незначним водопоглинанням і високою щільністю.
Цена: 162.58 грн.
Количество:
Знижка
Клей для облицюваня фасадів Ансерглоб BCX 30 (Anserglob BCX 30) (25 кг)
Хочете купити за 64.21 грн. Уточнюйте у менеджера!
Ансерглоб BCX 30 (25 кг) - клей для плитки універсального типу. Він призначений як для житлових, так і для виробничих будівель. Його застосовують під час виконання ряду внутрішніх та зовнішніх робіт. Найчастіше, даний тип використовують для облицювання фасадів, терас і балконів.
Цена: 68.62 грн.
Количество:
Знижка
Штукатурка Ансерглоб БСТ-20 (Anserglob ВСТ-20) (25 кг)
Хочете купити за 66.97 грн. Уточнюйте у менеджера!
Штукатурна суміш Anserglob ВСТ 20 є стартовою. Вона зроблена на цементно-вапняній основі. Її використовують під час проведення вирівнюючих робіт на поверхнях, які не схильні до деформації, з наступним нанесенням фінішних покриттів гіпсового, акрилового або цементного типу.
Цена: 71.57 грн.
Количество:
Знижка
Суміш штукатурна стартова Ансерглоб ВСТ 21 (Anserglob ВСТ 21) сіра (25 кг)
Хочете купити за 75.64 грн. Уточнюйте у менеджера!
Суміш штукатурна стартова цементно-вапняна сіра Anserglob ВСТ 21 – це матеріал, призначений для машинного, а також ручного нанесення штукатурного шару на міцні недеформовані основи з важкого бетону, керамзитобетону, пиляного каменю, керамічної і силікатної цегли, а також пінобетона, газобетона, і т.
Цена: 80.84 грн.
Количество:
Грунтівка універсальна Anserglob EG 58 – це грунтуюча емульсія глибокого проникнення, яка використовується для внутрішніх робіт при грунтуванні сильно- та слабковсмоктуючих мінеральних основ (гіпсових, гіпсокартонних, цементних, цементно-вапняних та інших), а також для зовнішніх робіт, при грунтуванні цементних, цементно вапняних та іншихоснов.
Цена: 30.50 грн.
Количество:
Фарба фасадна Anserglob Gazobeton акрилова – це спеціальний матеріал, який використовується для декорування внутрішніх і зовнішніх стін, а також в якості фінішного декоративного покриття в системі скріпленої теплоізоляції.
Цена: 980.91 грн.
Количество:
Грунтівка Ансерглоб EG-60 – це грунтуюча емульсія глибокого проникнення, призначена для підготовки сильновсмоктуючих мінеральних основ: гіпсових, гіпсокартонних, цементних, цементно-вапняних та інших основ.
Цена: 38.58 грн.
Количество:
Фарба інтер'єрна акрилова Anserglob для стін і стель, призначена для виконання високоякісного оздоблення поверхні стін і стель всередині будівель і споруд. Наноситься на будь-які мінеральні і органічні основи.
Цена: 148.34 грн.
Количество:
Фарба інтер'єрна акрилова Anserglob для стін і стель, призначена для оздоблення поверхні стін і стель всередині будівель і споруд. Наноситься на будь-які мінеральні і органічні основи. Ви маєте змогу купити недорого фарбу інтер'єрну Ансерглоб на будівельній базі КУБ у Житомирі.
Цена: 190.12 грн.
Количество:
Лак акриловий Ансерглоб ES-86 — це лак, призначений для нанесення на поверхні, виконані з мозаїчної штукатурки, цегли, гіпсових, цементних поверхонь, шиферу, черепиці, декоративного природного та штучного каменю, декоративних штукатурок всередині і ззовні будівель (в тому числі цоколів), з метою поліпшення декоративних властивостей поверхні, захисту основи від механічних і біологічних пошкоджень, а також забруднень.
Цена: 88.60 грн.
Количество:
Лак акриловий Ансерглоб ES-86 — це лакофарбовий матеріал, призначений для нанесення на поверхні, виконані з мозаїчної штукатурки, цегли, гіпсових, цементних сумішей, шиферу, черепиці, декоративного природного та штучного каменю, декоративних штукатурок всередині і зовні будівель (в тому числі цоколів), з метою поліпшення декоративних властивостей поверхні, захисту основи від механічних і біологічних пошкоджень, а також забруднень.
Цена: 350.44 грн.
Количество:
Знижка
Самовирівнювальна суміш для підлоги Ансерглоб ЛФФ-74 (Anserglob LFF-74) 2-10 мм (25 кг)
Хочете купити за 186.65 грн. Уточнюйте у менеджера!
Суміш самовирівнювальна Anserglob LFF-74 призначена для фінішної заливки і вирівнювання бетонних, цементно-піщаних і кам'яних основ всередині громадських і житлових приміщень.
Цена: 199.47 грн.
Количество:
Знижка
Самовирівнювальна суміш для підлоги Ансерглоб ЛФС-73 (Anserglob LFS-73) 5-80 мм (23 кг)
Хочете купити за 127.19 грн. Уточнюйте у менеджера!
Самовирівнювальна суміш для підлоги Ансерглоб ЛФС-73 призначена для основної заливки і вирівнювання недеформованих мінеральних основ, таких як бетон (вік, не менше 3 місяців, вологість, не більше 4%), цементно-піщані стяжки (вік, не менше 28 діб, вологість, не більше 4%), ангідритні поверхні; використовується всередині торгових і житлових приміщень без надмірної вологості.
Цена: 133.88 грн.
Количество:
Знижка
Клей для плитки Ансерглоб ВСХ-33 (Anserglob BCX-33) (25 кг)
Хочете купити за 76.56 грн. Уточнюйте у менеджера!
Клей для плитки Anserglob ВСХ-33 призначений для облицювання бетонних, газобетонних, цегляних, цементно-піщаних і цементно-вапняних, а також гіпсових недеформуючих поверхонь, монолітних підлог керамічною, бетонною плиткою і штучним каменем, розмірами не більше 300х300 мм, і водопоглинанням не більше 1% .
Цена: 81.82 грн.
Количество:
Знижка
Клей для плитки Ансерглоб ВСХ-33 (Anserglob ВСХ-33) Зима від -5 С (25 кг)
Хочете купити за 78.94 грн. Уточнюйте у менеджера!
Клей для плитки Anserglob ВСХ-33 (зима від -5 °С) призначений для облицювання бетонних, газобетонних, цегляних, цементно-піщаних і цементно-вапняних, а також гіпсових недеформуючих поверхонь, монолітних підлог керамічною, бетонною плиткою і штучним каменем, розмірами не більше 300х300 мм, і водопоглинанням не більше 1% .
Цена: 84.36 грн.
Количество:
Знижка
Стяжка цементна Ансерглоб ЛФС 70 (Anserglob LFS 70) 10-60 мм (25 кг)
Хочете купити за 63.06 грн. Уточнюйте у менеджера!
Anserglob LFS 70 - універсальна високоміцна цементна стяжка для вирівнювання недеформованих підлог, в першу чергу бетонних, в житлових будинках і комерційних установах.Суміш має підвищену тріщиностійкість, морозостійкість, і може застосовуватися всередині і зовні будинків.
Цена: 67.39 грн.
Количество:
Грунт-фарба Ансерглоб EG 62 Кварцгрунт – спеціальна адгезійна емульсія, призначена для збільшення адгезії, зміцнення основи, а також полегшення робіт з нанесення декоративних штукатурок.
Цена: 219.92 грн.
Количество:
Грунтівка Ансерглоб EG-60 – це глибокопроникаюча грунтуюча емульсія, яка застосовується для підготовки сильновсмоктуючих мінеральних основ: гіпсових, гіпсокартонних, цементних, цементно-вапняних та інших.
Цена: 75.40 грн.
Количество:
Знижка
Фарба фасадна Ансерглоб (Anserglob) силіконова (10 л)
Хочете купити за 837.92 грн. Уточнюйте у менеджера!
Фарба фасадна силіконова Anserglob – це матеріал, призначений для виконання оздоблення поверхні внутрішніх і зовнішніх стін будівель, а також як фінішне покриття в системі скріпленої теплоізоляції Anserglob. Наноситься на будь-які мінеральні основи і органічні основи.
Цена: 875.16 грн.
Количество:
Фарба фасадна Anserglob силіконова – це матеріал, призначений для оздоблювальних робіт поверхонь внутрішніх і зовнішніх стін будівель, а також в якості фінішного покриття в системі скріпленої теплоізоляції Anserglob. Наноситься фарба на будь-які мінеральні основи і органічні основи.
Цена: 474.82 грн.
Количество:
Знижка
Шпаклівка фінішна Ансерглоб (Anserglob) акрилова (1.5 кг)
Хочете купити за 34.35 грн. Уточнюйте у менеджера!
Шпаклівка фінішна акрилова Anserglob для внутрішніх робіт призначена для шпаклювання і фінішної підготовки мінеральних основ, таких як цементно-піщані і цементно-вапняні штукатурки; гіпсові штукатурки; бетонні основи, а також гіпсокартонних плит і т.д.
Цена: 36.15 грн.
Количество:
Знижка
Шпаклівка фінішна Ансерглоб (Anserglob) акрилова (17 кг)
Хочете купити за 294.64 грн. Уточнюйте у менеджера!
Шпаклівка фінішна Anserglob акрилова – це матеріал, призначений для шпаклювання і фінішної підготовки мінеральних основ, гіпсових штукатурок, бетонних основ, а також гіпсокартонних плит і т.д. Ви маєте змогу купити недорого шпаклівку фінішну Ансерглоб в гуртівні КУБ у Житомирі.
Цена: 321.23 грн.
Количество:
Знижка
Шпаклівка фінішна Ансерглоб (Anserglob) акрилова (5 кг)
Хочете купити за 98.68 грн. Уточнюйте у менеджера!
Шпаклівка фінішна Anserglob акрилова – це спеціальний матеріал, призначений для шпаклювання і фінішної підготовки мінеральних основ, гіпсових штукатурок, бетонних основ, а також гіпсокартонних плит і т.д. Купити недорого шпаклівку фінішну Ансерглоб акрилову можна в гуртівні КУБ у Житомирі.
Цена: 107.58 грн.
Количество:
Купити продукцію Anserglob в Житомирі

Історія виробника будівельних сумішей Ансерглоб

Початок діяльності компанії Anserglob припадає на 1996 рік. Заснована в Україні, місто Херсон. Компанія стартувала з виготовлення сухих сумішей для будівництва. Anserglob виробляє виключно якісну продукцію і постійно розвивається, що сприяє досягненню високих результатів.

Компанія-виробник Анцерглоб працює з мінімальними викидами в атмосферу - це допомагає вберегти довкілля від забруднення. Впродовж 18 років компанія відома тим, що виробництво відповідає високій якості і екологічній безпеці. Компанія використовує найсучасніші технології та постійно розвивається. Anserglob розробляє і виробляє сухі суміші для будівництва, а також дисперсійні матеріали.

Заводи компанії Анцерглоб проектувалися лідером Європи у сфері виробництва обладнання «Rafiz». Виробництво на заводах повністю автоматизоване, енергетично економне і володіє новітнім програмним управлінням. Це забезпечує оптимальну вартість продукції Ансерглоб на будівельному ринку.

З огляду на потреби кожного клієнта, Anserglob постійно розробляє та розширює асортимент новими будматеріалами, що підтверджено позитивними відгуками споживачів. І коли ви пишете у пошуковому рядку "Купити недорого будівельні суміші", рекомендуємо завжди ознайомлюватися з відгуками реальних покупців на нашому сайті. Зокрема, на виробника сумішей Anserglob виставлені дуже високі оцінки і позитивні відгуки, за чудове співвідношення ціни та якості.

Будівельні суміші Анцерглоб. Основні характеристики:

  • клей для плитки Anserglob BCX 33, і суміш для керамограніту BCX 34 застосовуються під час проведення внутрішніх і зовнішніх робіт з керамічною плиткою, штучним каменем і плиткою із низьким водопоглинанням до 1% (керамограніт). Суміші відрізняються високим зчепленням з поверхнею і водостійкістю;
  • клеї для пінопласту Anserglob BCX 39, BCX 40 використовуються у процесі приклеювання жорстких мінераловатних, пінополістирольних плит зовні і всередині будівель, а також, для нанесення захисного шару;
  • самовирівнювальні суміші для підлоги Anserglob LFS 73 і LFS 74 застосовуються для заливання внутрішніх поверхонь, товщиною шару від 2 до 80 мм, які завдяки своїм властивостям дозволяють ідеально вирівняти підлогу в приміщенні;
  • цементна штукатурка Anserglob BCT 22 і шпаклівка Anserglob BCT 27 дозволять вирівняти поверхні фасаду будівель, а також підготувати їх для подальшого фарбування;
  • акрилова фасадна фарба Anserglob і грунт-фарба Anserglob EG 62 застосовуються при фарбуванні внутрішніх і зовнішніх поверхонь;
  • емульсія Anserglob EC 65 застосовується для видалення різних мікроорганізмів типу грибка, моху, лишайника та інших, а Anserglob EC 65 використовується для очищення стін від вапняних, цементних нальотів, висолів і корозії металу;
  • декоративні штукатурки Anserglob TMK 110 і TMK 112 дозволяють нанести фактурні елементи малюнку "короїд", зернистістю 2-3 мм, як всередині, так і зовні будинків. 

Будівельні суміші Анцерглоб купити в Житомирі ви зможете на базі будівельних матеріалів "КУБ"

Вся продукція компанії (будівельні клеї, грунтівки, емульсії, стяжки для підлоги) отримала сертифікати якості міжнародного стандарту. Незважаючи на великі інвестиції компанії у розвиток виробництва і підтримки високої якості матеріалів, ціна на сухі суміші Anserglob в Житомирі залишається доступною кожному покупцеві. Купивши продукцію даного виробника, клієнт може замовити оперативну доставку будівельних сумішей на об'єкт по Житомирській області.

Знайшли помилку?