РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
(без вихідних)
м. Житомир, ул. Грушевского, 7
м. Житомир
(041) 25-50-715
(067) 532-91-35
(095) 260-47-75
(093) 170-30-35
(093) 219-19-91
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 3 складів Житомира. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому до Вас складові.

Купити продукцію AquaMast в Житомирі

Під замовлення
Мастика бітумна AquaMast для фундаменту (Аквамаст) (3 кг)
Мастика бітумна для гідроізоляції фундаменту AquaMast (3 кг) являє собою готовий до застосування багатокомпонентний матеріал, що складається з нафтового бітуму, модифікованої роздробленої гуми, технологічних домішок, мінеральних наповнювачів та органічного розчинника.
Цена: Уточнюйте
Количество:
Під замовлення
Мастика бітумна AquaMast для фундаменту (Аквамаст) (18 кг)
Мастика бітумна для гідроізоляції фундаменту AquaMast (18 кг) являє собою готовий до застосування багатокомпонентний матеріал, що складається з нафтового бітуму, модифікованої роздробленої гуми, технологічних домішок, мінеральних наповнювачів та органічного розчинника.
Цена: Уточнюйте
Количество:
Під замовлення
Мастика бітумна AquaMast для фундаменту (Аквамаст) (10 кг)
Мастика бітумна для гідроізоляції фундаменту AquaMast (10 кг) являє собою готовий до застосування багатокомпонентний матеріал, що складається з нафтового бітуму, модифікованої роздробленої гуми, технологічних домішок, мінеральних наповнювачів та органічного розчинника.
Цена: Уточнюйте
Количество:
Під замовлення
Мастика бітумно-гумова AquaMast для покрівлі (Аквамаст) (3 кг)
Мастика бітумно-гумова AquaMast (3 кг) являє собою специфічний ізоляційний матеріал, за допомогою якого можна ефективно вирішувати різноманітні будівельні завдання.
Цена: Уточнюйте
Количество:
Під замовлення
Мастика бітумно-гумова AquaMast для покрівлі (Аквамаст) (10 кг)
Мастика бітумно-гумова AquaMast (10 кг) являє собою специфічний ізоляційний матеріал, за допомогою якого можна ефективно вирішувати різноманітні будівельні завдання.
Цена: Уточнюйте
Количество:
Під замовлення
Мастика бітумно-гумова AquaMast для покрівлі (Аквамаст) (18 кг)
Мастика бітумно-гумова AquaMast (18 кг) являє собою специфічний ізоляційний матеріал, за допомогою якого можна ефективно вирішувати різноманітні будівельні завдання.
Цена: Уточнюйте
Количество:
Купити продукцію AquaMast в Житомирі

Мастики і праймери Аквамаст на бітумній основі

Сьогодні на ринку матеріалів для будівництва, компанії представляють досить великий вибір продукції для гідроізоляційних робіт. Вона ділиться на:

  • мінеральні матеріали;
  • полімерні матеріали;
  • бітумні гідроізоляційні матеріали;
  • бітумнополімерні матеріали.

Фірма-виробник Аквамаст представляє лінію мастик, в основі яких лежить бітум. Ключовим напрямком фірми, є випуск продукції для гідроізоляційних робіт. Також активно розвивається лінія продукції, основним матеріалом якої є бітум для будівництва. Залежно від роботи і клімату, мастика буває двох видів використання: холодного та гарячого. Якщо ви замовили герметик або мастику виробника Аквамаст, то можете бути впевнені у тому, що вартість товару виправдовує якість, про це свідчать відгуки наших покупців на мастику Аквамаст.

Суміші AquaMast, основою яких є каучук, використовуються для гідроізоляційних робіт внутрішнього і зовнішнього використання. Гідроізоляційні суміші з бітумною основою - це готова суміш, яка містить наповнювачі з мінералів, технологічні добавки і розчинник. Особливістю такої суміші є те, що вона впливає на гідроізоляційні функції конструкцій, заглиблених в землю (стовпи, фундамент, палі, дерев'яні конструкції), тим самим, створюючи дуже міцне покриття і захист від вологи і води.

Характеристика і сфера застосування матеріалів AquaMast

Бітумний праймер включає в себе розчин нафтового бітуму в натуральних розчинниках, спеціально підібраних для цього. Він досить глибоко проникає у поверхню і швидко висихає. Особливістю цього продукту є те, що праймер - незамінний елемент, який сприяє необхідній підготовці основи і готовий для роботи. Призначення суміші AquaMast полягає у тому, щоб надійно скріпити водонепроникний матеріал з основою. Його можна застосовувати з рулонними виробами на основі бітуму, і з обмазувальними виробами з функцією водонепроникності.

Бітумно-гумова мастика для покрівлі AquaMast зі здатністю водонепроникності, призначена для всіх покрівельних робіт та ремонту. Матеріал, який висох, створює дуже міцне покриття з великим діапазоном експлуатаційної температури.

Де купити мастику Аквамаст в Житомирі?

Ціна в Житомирі на мастики AquaMast доступна для споживача. Купити недорого мастики або праймери для ремонту, за ціною від виробника, можна на базі будівельних матеріалів та інструментів "КУБ". Якщо ви задумали «капітальний» ремонт, то матеріали в Житомирі можна придбати оптом. Доставка товару відбувається практично одразу ж, після оброблення замовлення нашими представниками. Чекаємо на ваші відгуки на сайті бази "КУБ" про мастики і праймери виробника Аквамаст.

Знайшли помилку?