РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
(без вихідних)
м. Житомир, ул. Грушевского, 7
м. Житомир
(041) 25-50-715
(067) 532-91-35
(095) 260-47-75
(093) 170-30-35
(093) 219-19-91
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 3 складів Житомира. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому до Вас складові.

Купити продукцію Egger в Житомирі

Знижка
Плита вологостійка OSB-3 Egger (Еггер, ОСБ імпортна, Австрія) (6 мм)
Хочете купити за 254.00 грн. Уточнюйте у менеджера!
Вологостійка плита OSB Egger товщиною листа 6 мм (вона популярна під назвою плита ОСП, ЮСБ, ЮСБі) призначена для внутрішнього і зовнішнього використання, широко застосовується для покрівельних робіт, монтажу каркасних будинків, спорудження стінових перегородок, підлог, виробництва меблевих конструкцій.
Цена: 262.00 грн.
Количество:
Купити продукцію Egger в Житомирі

Плити ОСБІ від європейського виробника Еггер

EGGER - це група компаній, у складі якої 15 заводів Європи. Сімейне підприємство Еггер розпочало свою діяльність із запуску Фрітцем Еггером-Старшим заводу з виготовлення деревостружкових плит, дата заснування якого припадає на 1961 рік. Про популярність ОСБІ плит Egger свідчать численні відгуки споживачів продукції (листи OSB-3 і OSB-4) і, як наслідок, контроль компанією більше 10% ринку Європи з виробництва і продажу деревних плит Еггер.

Протягом півстоліття австрійські та німецькі майстри виробляють високоякісні плити OSBІ з ідеальними геометричними і технічними характеристиками. ОСБІ плити Еггер екологічно безпечні, клеї і лаки які використовуються під час виробництва, не завдають шкоди здоров'ю людини, що дозволяє застосовувати листи ОСБІ в меблевій індустрії, влаштовуванні підлог всередині приміщень і будівництві каркасних будинків.

Плита ОСБ-3 EGGER є матеріалом нового покоління, вона призначена для використання як всередині, так і зовні будівлі, завдяки застосуванню під час виробництва плит водостійких клеїв і полімерних смол, що перешкоджають потраплянню вологи і подальшої корозії деревини. Виробничий процес ведеться за європейськими стандартами і має всю необхідну документацію та сертифікати провідних країн. Основне призначення цієї плити - будівництво будівель за каркасною технологією і зведення скатних дахів. Купити оптом в Житомирі ОСБІ плиту від виробника Еггер ви легко зможете, відвідавши наш будівельний інтернет магазин «КУБ».

Переваги ОСБ-3 EGGER:

  • плита володіє відмінними властивостями термоізоляції і вологостійкості;
  • матеріал стійкий до кліматичних умов і механічних навантажень;
  • є нешкідливим продуктом для навколишнього середовища;
  • має невелику вагу і зручні для монтажу габарити;
  • доступна ціна ОСБ в Житомирі.

Як купити ОСБІ Еггер в Житомирі?

Купити плити виробника EGGER в Житомирі недорого можна на базі будівельних матеріалів «КУБ», де ви можете замовити доставку матеріалів безпосередньо на будівельний об'єкт. В якості обслуговування клієнтів ви можете переконатися, почитавши відгуки на ОСБ на нашому сайті.

Знайшли помилку?