РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
(без вихідних)
м. Житомир, ул. Грушевского, 7
м. Житомир
(041) 25-50-715
(067) 532-91-35
(095) 260-47-75
(093) 170-30-35
(093) 219-19-91
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 3 складів Житомира. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому до Вас складові.

Купити продукцію Івано-Франківський цементний завод в Житомирі

Знижка
Цемент ПЦ 2/Б-Ш марка 400 (25 кг)
Хочете купити за 59.74 грн. Уточнюйте у менеджера!
Цемент ПЦ-2 / Б-Ш-400 - високоякісний портландцемент марки 400, зі зменшеним виділенням тепла при схоплюванні. Цемент виготовлений з портландцементного клінкеру дрібного помелу з додаванням гіпсу.
Цена: 63.84 грн.
Количество:
Знижка
Цемент ПЦ 1/Б-Ш - 500 (25 кг)
Хочете купити за 62.88 грн. Уточнюйте у менеджера!
Цемент ПЦ-1 / Б-Ш марка 500 - високоякісний портландцемент марки 500 зі зменшеним тепловиділенням. Виготовляється з портландцементного клінкеру дрібного помелу, з додаванням гранульованого доменного шлаку і гіпсу. Має підвищену міцність при стисненні.
Цена: 67.20 грн.
Количество:
Під замовлення
Цемент ПЦ 2/Б-Ш марка 400 (50 кг)
Цемент ПЦ-2 / Б-Ш-400 - високоякісний портландцемент марки 400, зі зменшеним виділенням тепла при схоплюванні. Цемент виготовлений з портландцементного клінкеру дрібного помелу з додаванням гіпсу.Технічні характеристики:склад: портландцемент, гранульований шлак, гіпс (2%);міцність при стисненні: 25.
Цена: Уточнюйте
Количество:
Купити продукцію Івано-Франківський цементний завод в Житомирі

Масштаби виробництва Івано-Франківського цементного заводу

На заході України головним підприємством у будівельній галузі є Івано-Франківський цементний завод. На його території виготовляється близько 300 найменувань матеріалів для будівництва, основними серед яких є гіпс, цемент івано-франківський, залізобетонні і азбестобетонні вироби, бинти з гіпсу для застосування в медицині, і сухі будівельні суміші. Івано-Франківський завод за 40 років існування удосконалив роботу з азбестоцементу, покращив технологію випуску різних видів цементу, гіпсу і залізобетону. На світовому будівельному ринку він співпрацює з будівельними компаніями Західної Європи, на зустрічах з якими обговорюється втілення в наше виробництво сучасного обладнання та нових технологій.

Івано-Франківський цементний завод виробляє 8 видів цементу на основі портландцементного клінкеру, чим забезпечує вимоги кожного споживача. На підприємстві використовується особлива технологія виробництва цементу, що дозволяє отримати його з максимальною відповідністю до призначення. Цемент Івано-Франківського заводу має сертифікати лабораторій Угорщини, Польщі, Білорусі та Росії. Це говорить про те, що поставки продукції можливі в країни Європейського союзу і країни СНД. Фірма виробляє цемент, який використовується в будівництві без обмежень.

Акредитовані лабораторії заводу здійснюють контроль над якістю цементу. У процесі запуску нового заводу, лабораторію обновили на 95% і встановили сучасне комп'ютерне обладнання.

Характеристики та вартість цементу, який виробляється на Івано-Франківському заводі

Цемент цього виробника відрізняється якістю і тривалим терміном експлуатації. Основне призначення Івано-Франківського цементу - виготовлення будівельних конструкцій з бетону та залізобетону. Що стосується особливостей цього цементу, то тут варто відзначити підвищену водонепроникність і властивість швидко висихати за невеликий відрізок часу. Мінусом є те, що через віддалене місце розташування, завод платить великі залізничні тарифи на поставку сировини. Тому використовуються ті підприємства, які знаходяться трохи ближче. Відгуки про цемент Івано-Франківського заводу виключно позитивні, адже якість продукції відмінна, а ціна на іваноф-ранківський цемент залишається загальнодоступною.

Де в Житомирі купити івано-франківський цемент гуртом і в роздріб?

З огляду на віддаленість Львова від місця виробництва, при транспортуванні ціна цементу збільшується. Причиною цього служить наявність посередників і поставка товару невеликими партіями. База будівельних матеріалів "КУБ" працює безпосередньо з заводом-виробником і пропонує ціну на Івано-Франківський цемент, доступну для більшості покупців. При купівлі гуртових партій в КУБі, діє додаткова знижка і надається можливість замовити доставку в межах Житомірської області.

Знайшли помилку?