РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
(без вихідних)
м. Житомир, ул. Грушевского, 7
м. Житомир
(041) 25-50-715
(067) 532-91-35
(095) 260-47-75
(093) 170-30-35
(093) 219-19-91
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 3 складів Житомира. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому до Вас складові.

Купити продукцію Knauf в Житомирі

Знижка
Гіпсокартон стельовий Knauf (2м)
Хочете купити за 79.96 грн. Уточнюйте у менеджера!
Стельовий гіпсокартон - це листовий матеріал, який обробляється та широко використовується при обробці стелі і настінних ніш.Основні характеристики:ширина: 1200 мм;довжина: 2000 мм;товщина: 9,5 мм;вага: 19,2 кг;вогнестійкість:  від 1,5 години;індекс звукоізоляції:від 39 до 55 дБ.
Цена: 81.21 грн.
Количество:
Знижка
Гіпсова штукатурка Кнауф Старт (Knauf HP Start) (30 кг)
Хочете купити за 117.92 грн. Уточнюйте у менеджера!
Гіпсова штукатурна суміш Knauf HP Start призначена для стартового вирівнювання поверхонь всередині приміщень будь-якого призначення, перед подальшою фінішною обробкою.
Цена: 123.10 грн.
Количество:
Знижка
Гіпсова шпаклівка Кнауф фініш (Knauf HP Finish) (25 кг)
Хочете купити за 111.73 грн. Уточнюйте у менеджера!
Шпаклівка Кнауф фініш - суха суміш на гіпсовій основі, із застосуванням пластифікаторів та полімерних домішок. Knauf HP FINISH, застосовується для тонкошарового (до 3 мм) вирівнювання поверхонь всередині приміщення.
Цена: 115.70 грн.
Количество:
Знижка
Клей для гіпсокартону Кнауф Перлфікс (Knauf Perlfix) (30 кг)
Хочете купити за 124.04 грн. Уточнюйте у менеджера!
Монтажна суміш Knauf Perlfix - суха суміш на основі гіпсу, насиченого полімерними присадками, що гарантує високий рівень прилипання готової суміші і зчеплення її з поверхнею. Монтажна суміш ідеально підходить для внутрішніх робіт.
Цена: 131.60 грн.
Количество:
Гіпсоплита пазогребенева Knauf - це будівельна панель, виготовлена на основі гіпсу. Відрізняється чудовою паропроникністю і водовідштовхувальними властивостями. Простота монтажу і технологічність матеріалу, роблять гіпсоплиту Кнауф популярним будівельним матеріалом.
Цена: 70.63 грн.
Количество:
Аквапанель OutdoorРозміри:ширина - 900 мм;довжина - 2400 мм;товщина - 12,5 мм.
Цена: 940.80 грн.
Количество:
Знижка
Гіпсова шпаклівка Кнауф фініш (Knauf HP Finish) (10 кг)
Хочете купити за 57.60 грн. Уточнюйте у менеджера!
Відгуки про Knauf HP Finish (10 кг) свідчать про те, що це суха суміш на гіпсовій основі, яка найкращим чином підійде для тонкошарового покриття вертикальних поверхонь, на фінішному етапі внутрішніх робіт.Knauf - популярний виробник, якість продукції та ціни якого, трохи вищі середніх.
Цена: 63.00 грн.
Количество:
Мембрана вітро-вологозахист Кнауф захист А – це перший продукт в лінійці «KNAUF Захист», призначений для захисту утеплювача і внутрішніх елементів покрівлі, а також каркасних стін будівель від атмосферної вологи, снігу, пороші і вітру.
Цена: 14.88 грн.
Количество:
Мембрана пароізоляційна Кнауф захист В – це високоякісний продукт в лінійці «КНАУФ Захист», призначений для захисту утеплювача і інших елементів будівельної конструкції від насичення парами води, які надходять зсередини приміщення.
Цена: 10.42 грн.
Количество:
Знижка
Гіпсова шпаклівка Кнауф Мульті-Фініш (Knauf Multi-Finish) (25 кг)
Хочете купити за 179.87 грн. Уточнюйте у менеджера!
Шпаклівка Кнауф Мульти-Фініш - суха гіпсова суміш з мінеральним наповнювачем і полімерними домішками, що додають пластичність.Технічні характеристики:витрата: 1 кг на кв.
Цена: 207.50 грн.
Количество:
Знижка
Гіпсова машинна штукатурка Кнауф МП-75 (Knauf MP-75) (30 кг)
Хочете купити за 130.29 грн. Уточнюйте у менеджера!
Гіпсова машинна штукатурка Knauf MP-75 - суха полегшена гіпсова суміш, з поліорганічними пластифікаторами, що сповільнюють схоплювання. Для машинних робіт всередині приміщень. Високотехнологічний матеріал, розрахований на мінімальні відходи.
Цена: 135.30 грн.
Количество:
Гіпсоплита пазогребенева вологостійка Knauf - це будівельна панель, виготовлена на основі гіпсу. Відрізняється чудовою паропроникністю і водовідштовхувальними властивостями. Простота монтажу, і технологічність матеріалу роблять, гіпсоплиту Кнауф популярним будівельним матеріалом.
Цена: 77.36 грн.
Количество:
Знижка
Профіль UD-27 KNAUF (Кнауф) 3 м (0,6 мм)
Хочете купити за 42.45 грн. Уточнюйте у менеджера!
Профіль UD-27 KNAUF – це один з направляючих елементів для створення надійних гіпсокартонних систем у приміщеннях житлового та нежитлового призначення. Матеріал та виробник зарекомендували найкращим чином, що неодноразово підкреслюють відгуки спеціалістів та користувачів.
Цена: 44.35 грн.
Количество:
Знижка
Профіль CD-60 KNAUF (Кнауф) 4 м (0,6 мм)
Хочете купити за 84.27 грн. Уточнюйте у менеджера!
Стельовий профіль Knauf CD-60 довжиною 4 м – це незамінний компонент сучасних підвісних стель та багаторівневих конструкцій, який використовується у процесі їх монтування.
Цена: 88.70 грн.
Количество:
Знижка
Шпаклівка Кнауф HP фініш (Knauf HP Finish) гіпсова (5 кг)
Хочете купити за 37.46 грн. Уточнюйте у менеджера!
Шпаклівка Кнауф HP фініш - це універсальна суміш на основі гіпсу, збагачена добавками, з поліпшеними адгезійними якостями. Застосовується для тонкого шпаклювання стін і стель житлових приміщень зі звичайною вологістю повітря (в т.ч.кухні і ванні кімнати в житлових приміщеннях).
Цена: 38.90 грн.
Количество:
Знижка
Клей для гіпсокартону Кнауф Перлфікс (KNAUF Perlfix) (15 кг)
Хочете купити за 70.72 грн. Уточнюйте у менеджера!
Клей для гіпсокартону Кнауф Перлфікс - це суха монтажна суміш на основі гіпсу з полімерними добавками, що забезпечують підвищену адгезію. Купити недорого клей для гіпсокартону KNAUF Perlfix можна на будівельній базі КУБ у Житомирі.
Цена: 70.50 грн.
Количество:
Знижка
Штукатурка гіпсова Кнауф Ротбанд (KNAUF Rotband) універсальна (15 кг)
Хочете купити за 87.64 грн. Уточнюйте у менеджера!
Штукатурка гіпсова Кнауф Ротбанд — універсальна суха штукатурна суміш на основі гіпсу з полімерними добавками, що забезпечують підвищену адгезію. Купити недорого штукатурку гіпсову KNAUF Rotband високої якості можна на будівельній базі КУБ у Житомирі.
Цена: 90.00 грн.
Количество:
Знижка
Гіпсокартон стельовий Knauf (2,5 м)
Хочете купити за 95.79 грн. Уточнюйте у менеджера!
Цей товар застосовується безпосередньо для монтажу стель, оскільки його товщина становить всього лише 9,5 мм. Він дуже практичний, і відносно недорогий, тому користується великим попитом серед комерційних і приватних будівель.
Цена: 99.54 грн.
Количество:
Знижка
Гіпсокартон стіновий Knauf (2м)
Хочете купити за 85.73 грн. Уточнюйте у менеджера!
Стіновий гіпсокартон - це листовий матеріал, який обробляється та застосовується для обшивки стін, монтажу перегородок, дверних прорізів, віконних відкосів.
Цена: 87.07 грн.
Количество:
Знижка
Гіпсова шпаклівка для швів Кнауф Фугенфюллер (Knauf Fugenfuller) (5 кг)
Хочете купити за 46.56 грн. Уточнюйте у менеджера!
Шпаклівка Кнауф Fugenfuller (5 кг)- суха гіпсова суміш, з утримуючими воду домішками, що сповільнюють тужавлення. Вона призначена для закладення швів гіпсокартонних конструкцій.Характеристики шпаклівки "Кнауф Фугенфюллер" (5 кг):витрата: 0,3 - 0,6 кг на кв.
Цена: 49.80 грн.
Количество:
Знижка
Універсальна штукатурка Кнауф Ротбанд (Knauf Rotband) (30 кг)
Хочете купити за 156.32 грн. Уточнюйте у менеджера!
Універсальна штукатурка Knauf Rotband - гіпсова модифікована суха суміш зі збільшеним часом схоплювання, застосування якої, дозволить ідеально поштукатурити нерівні поверхні без проведення подальших шпаклювальних робіт.
Цена: 162.50 грн.
Количество:
Знижка
Профіль UD-27 KNAUF (Кнауф) 4 м (0,6 мм)
Хочете купити за 56.60 грн. Уточнюйте у менеджера!
Профіль UD-27 KNAUF 4 м – ключовий елемент створення надійної гіпсокартонної системи різного призначення. Завдяки міцності та якості, використовується він не тільки у нежитлових приміщеннях, а й у житлових. Тому сміливо замовляйте потрібну кількість профілів та супутніх матеріалів.
Цена: 59.14 грн.
Количество:
Знижка
Профіль CD-60 KNAUF (Кнауф) 3 м (0,6 мм)
Хочете купити за 63.20 грн. Уточнюйте у менеджера!
Стельовий профіль Knauf CD-60 3 м – це незамінний елемент сучасних підвісних чи багаторівневих стель. Його універсальність дозволяє залучати матеріал і в інших будівничих чи ремонтних процесах.
Цена: 66.53 грн.
Количество:
Знижка
Шпаклівка Мульті-фініш Кнауф (KNAUF) гіпсова (5 кг)
Хочете купити за 52.85 грн. Уточнюйте у менеджера!
Шпаклівка Мульті-фініш KNAUF гіпсова — це спеціальна суміш, призначена для робіт всередині приміщень з нормальною вологістю, включаючи кухні і ванни. Купити недорого шпаклівку Мульті-фініш КНАУФ можна на будівельній базі КУБ у Житомирі.
Цена: 53.20 грн.
Количество:
Знижка
Утеплювач скловолоконний 15” Кнауф (Knauf) Insulation Теплоплита 037 24 (1250*610*50 мм) - 18,3 кв.м/уп
Хочете купити за 237.64 грн. Уточнюйте у менеджера!
Утеплювач скловолоконний 15” Кнауф Insulation Теплоплита 037 24 – це негорючий тепло- і звукоізоляційний матеріал застосовується для утеплення скатних покрівель, міжповерхових і горищних перекриттів, підлог по лагам (над підвалами та по грунту), каркасно-щитових стінових панелей несучих зовнішніх стін, перегородок, призначених для ізоляції приміщень з різними температурними режимами.
Цена: 255.92 грн.
Количество:
Купити продукцію Knauf в Житомирі

Історія виробника сухих сумішей та гіпсокартону Кнауф

Компанія Knauf почала своє існування у 1932 році, завдяки двом братам Альфонсу і Карлу Кнауфам, які більшу частину розробок нових будівельних матеріалів проводили на базі гіпсу.

Свій перший завод, брати відкрили у себе на батьківщині в місті Перль, отримавши право розробки гіпсового рудника в Шенгені. Виробництво заводу було направлено на сухі будівельні суміші на гіпсовій основі. Саме з цього заводу і почалося сходження компанії Кнауф в лідери на світовому ринку будівельних матеріалів.

У 1949 році, під час заснування Федеративної Республіки Німеччина, компанія переїхала в Північну Баварію, де в місті Іпхофен відкрила новий офіс штаб-квартири, який працює до сьогоднішнього дня. Спочатку брати відкрили завод, де вироблялись гіпсові будівельні суміші; заснування заводу з виготовлення листів гіпсокартону Кнауф відбулося у 1958 році.

За часів «Німецького економічного дива» (час підйому економіки і підприємств) братам неймовірно пощастило. Якраз в цьому проміжку компанія Knauf зростає з декількох заводів у цілу збутову мережу, що реалізує якісний гпсокартон і гіпсові суміші країнами світу.

До кінця 20 століття, Кнауф продовжує набирати обороти, і пропонує будівельному ринку повний асортимент матеріалів. До вже існуючого асортименту додалися: будівельний інструмент, монтажні конструкції і профілі для гіпсокартону під торговою маркою Knauf. Сталося це, в результаті покупки компанією Knauf, контрольного пакету акцій фірми «Дойче Перл ГмбХ». Після цього, компанія Кнауф почала розробку та подальше виробництво матеріалів для звуко- та теплоізоляції, а сталося це завдяки покупці заводу в США.

Основні характеристики і область застосування продукції Кнауф

Умовно, асортимент виробника Кнауф, який представлений на базі будівельних матеріалів "КУБ", можна розділити на 3 основні групи:

Кнауф в Житомирі - найкраща ціна на гіпсокартон

У першій групі будівельних матеріалів на основі гіпсу завод-виробник постачає:

 • вогнестійкий гіпсокартон Кнауф (ГКЛ, червоний), який застосовується поблизу джерел вогню, таких як каміни, печі та котельні; відрізняється підвищеною стійкістю до високих температур;
 • стіновий гіпсокартон Кнауф (ГКЛ), випускається товщиною листа 12,5 мм і роздрібної довжини 2 м, 2,5 м і 3 метри. Використовується даний гіпсокартонний лист як в промисловому, так і приватному будівництві, для монтажу гіпсокартонних перегородок і вирівнювання стін будівлі. Вартість ГКЛ по Житомиру приблизно однакова, але якщо Ви хочете купити гіпсокартон гуртом на нашій базі, ви отримаєте додаткову знижку на обсяг;
 • вологостійкий гіпсокартон Кнауф (ГВЛ, зелений) виробляється розмірами 2 м, 2,5 м і 3 метри. Широко застосовується для оздоблювальних робіт санвузлів, кухонь і інших приміщень з підвищеною вологістю. Ціна на ГВЛ Knauf в Житомирі, завдяки унікальним гідрофобним властивостям, трохи вища, аніж на звичайний лист;
 • стельовий гіпсокартон Кнауф (ГКЛ), представлений в асортименті розміром 2 і 2,5 метри. Відрізняється товщиною 9,5 мм, і застосовується для робіт з оздоблення стелі, відкосів, ніш. Купити недорого гіпсокартонну плиту виробника Knauf будь-який покупець може на нашому сайті;
 • гнучкий гіпсокартонний лист Кнауф використовується підчас монтажу криволінійних конструкцій стелі і перегородок. Завдяки своїй структурі, легко приймає округлу форму і не ламається.

Гіпсові суміші Knauf: характеристики та поради щодо застосування

Виробник Knauf у своєму асортименті має широку лінійку гіпсових сумішей, серед яких:

 • штукатурка Knauf HP Start - одна з найбільш популярних в Житомирі гіпсових сумішей від заводу. Враховуючи те, що штукатурна суміш Кнауф проводиться на основі гіпсу, застосовується тільки для внутрішніх робіт. Ціна на штукатурку Кнауф Старт залежить від довжини ланцюжка виробник-покупець. Будбаза "КУБ" надає можливість купити штукатурку Кнауф недорого;
 • штукатурка Knauf MP-75 машинного нанесення використовується для оштукатурення великих площ. Пластична, має високі показники зчеплення з основою. Ціна МП 75 Житомір трохи вища, анжі на звичайну штукатурку, так як розроблена з урахуванням застосування спецобладнання;
 • штукатурка Knauf Rotband є універсальною штукатурною сумішшю, так як завдяки застосуванню суміші Кнауф Ротбанд Житомір, майстер може шляхом нанесення одного шару відразу довести основу до фінішного стану без подальшого застосування шпаклювальних сумішей. Вартість гіпсової суміші Ротбанд трохи вища по Житомиру, але в кінцевому підсумку, покупець заощадить за рахунок скорочення термінів штукатурних робіт і відсутності подальших фінішних робіт;
 • шпаклівка Knauf HP Finish використовується для фінішного етапу оздоблювальних робіт. Купити суміш Кнауф фініш недорого Ви можете у нас, оформивши замовлення на сайті;
 • шпаклювальна суміш Knauf Multi-Finish - найбільш тонкошарова гіпсова суміш з асортименту Кнауф. В основному, використовується при підготовці поверхні під фарбування. Ціна на Мультіфініш в Житомирі вища, в порівнянні зі звичайною шпаклівкою, що підтверджує її унікальні шпаклювальні якості;
 • шпаклівка Knauf Fugenfuller і Uniflott використовуються для закладення швів гіпсокартону, відрізняється високою міцністю на вигин і розтріскування;
 • для фінішного покриття фасадів пропонується шпаклівка на цементній основі Knauf HP Finish Zement;
 • для приклеювання плитки і керамограніта пропонується: клей Кнауф Флізенклебер і Флексклебер;
 • для грунтування поверхонь пропонується: Knauf Хафт емульсія;
 • утеплювати дах, підлогу і перегородки можна плитами скловати Профітеп 100 мм і 50 мм і рулонним утеплювачем мінвата Кнауф Інсулейшн.

Німецька якість будматеріалів Knauf за українською ціною в Житомирі

Купити гуртом недорого суміші і гіпсокартон Кнауф за доступною ціною можна на базі будматеріалів «КУБ», також саме тут можна замовити доставку.

 

Купити продукцію Knauf в Житомирі - полезные статьи:

Продукція фірми КНАУФ не обмежується матеріалами, які використовуються для проведення внутрішніх робіт. Ви дізнаєтесь про різноманітні будівельні суміші Knauf

Фирма “Knauf” постоянно расширяет ассортимент материалов и их применение. При создании строительных материалов различного назначения, “КНАУФ” уделяет внимание вопросам экологии, делая свою продукцию экологически безопасной для человека.

Існує кілька способів вирівнювання поверхонь (стін і стель) в приміщенні, одним з яких - застосування гіпсокартонних плит, ГКП.

Як власноруч зайнятись утепленням будинкку, що таке теплоізоляція та вибір утеплювача. Відповіді на ці питання є у нашій статті. База КУБ Житомир

У даній статті ми розповімо Вам як правильно штукатурити стіни самостійно, що для цього потрібно, та як це робиться. Будівельна база КУБ у Житомирі

Знайшли помилку?