РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
(без вихідних)
м. Житомир, ул. Грушевского, 7
м. Житомир
(041) 25-50-715
(067) 532-91-35
(095) 260-47-75
(093) 170-30-35
(093) 219-19-91
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 3 складів Житомира. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому до Вас складові.

Купити продукцію Kronopol в Житомирі

Знижка
Плита вологостійка OSB-3 Kronopol (ОСБ імпортна, Польща) (8 мм)
Хочете купити за 314.96 грн. Уточнюйте у менеджера!
Вологостійка плита OSB Kronopol, товщиною листа 8 мм (вона популярна під назвою плита ОСП, ЮСБ, ЮСБі), призначена для внутрішнього і зовнішнього використання, широко застосовується для покрівельних робіт, монтажу каркасних будинків, спорудження стінових перегородок, підлог, виробництва меблевих конструкцій.
Цена: 324.88 грн.
Количество:
Знижка
Плита вологостійка OSB-3 Kronopol (ОСБ імпортна, Польща) (10 мм)
Хочете купити за 341.38 грн. Уточнюйте у менеджера!
Вологостійка плита OSB Kronopol товщиною листа 10 мм (вона популярна під назвою плита ОСП, ЮСБ, ЮСБі) призначена для внутрішнього і зовнішнього використання, широко застосовується для покрівельних робіт, монтажу каркасних будинків, спорудження стінових перегородок, підлог, виробництва меблевих конструкцій.
Цена: 352.13 грн.
Количество:
Знижка
Плита вологостійка OSB-3 Kronopol (ОСБ імпортна, Польща) (12 мм)
Хочете купити за 435.86 грн. Уточнюйте у менеджера!
Вологостійка плита OSB Kronopol товщиною листа 12 мм (вона популярна під назвою плита ОСП, ЮСБ, ЮСБі) призначена для внутрішнього і зовнішнього використання, широко застосовується для покрівельних робіт, монтажу каркасних будинків, зведення стінових перегородок, підлог, виробництва меблевих конструкцій.
Цена: 449.59 грн.
Количество:
Знижка
Плита вологостійка OSB-3 Kronopol (ОСБ імпортна, Польща) (15 мм)
Хочете купити за 545.59 грн. Уточнюйте у менеджера!
Вологостійка плита OSB Kronopol товщиною листа 15 мм (популярна під назвою плита ОСП, ЮСБ, ЮСБі) призначена для внутрішнього і зовнішнього використання, широко застосовується для покрівельних робіт, монтажу каркасних будинків, влаштування стінових перегородок, підлог, виробництва меблевих конструкцій.
Цена: 562.78 грн.
Количество:
Знижка
Плита вологостійка OSB-3 Kronopol (ОСБ імпортна, Польща) (18 мм)
Хочете купити за 655.32 грн. Уточнюйте у менеджера!
Вологостійка плита OSB-3 Kronopol товщиною листа 18 мм (популярна під назвою плита ОСП, ЮСБ, ЮСБі) призначена для внутрішнього і зовнішнього використання, широко застосовується для покрівельних робіт, монтажу каркасних будинків, влаштування стінових перегородок, підлог, виробництва меблевих конструкцій.
Цена: 675.96 грн.
Количество:
Знижка
Плита вологостійка OSB-3 Kronopol (ОСБ імпортна, Польща) (22 мм)
Хочете купити за 741.68 грн. Уточнюйте у менеджера!
Вологостійка плита OSB Kronopol, товщиною листа 22 мм (популярна під назвою плита ОСП, ЮСБ, ЮСБі), призначена для внутрішнього і зовнішнього використання, широко застосовується для покрівельних робіт, монтажу каркасних будинків, влаштування стінових перегородок, підлог, виробництва меблевих конструкцій.
Цена: 765.04 грн.
Количество:
Купити продукцію Kronopol в Житомирі

Компанія Kronopol - найбільший виробник OSB плит

Діяльність польської компанії Kronopol почалася в 1994 році на базі підприємства з виробництва деревно-стружкових плит, і до теперішнього часу вважається найбільшою фірмою з виготовлення ДСП. На ринок будівельних матеріалів компанія Kronopol вийшла в 1997 році, почавши виготовляти плити ОСБ. В цей час вона запустила нову і єдину в світі лінію за технологією ContiRoll.

Сьогодні фірма Кронопол працює під керівництвом Швейцарії, так як ця країна володіє повним пакетом акцій. Компанія модернізувала технологію виготовлення плит і повністю оновила обладнання, завдяки великим інвестиціям швейцарців. Таким чином, вироблена продукція Kronopol не має аналогів в Європі, завдяки високій точності такого роду плит. Підприємство виробляє експорт у 40 країн світу, і випускає при цьому до одного мільйона кубічних метрів плити в рік.

Вартість OSB плит в Житомирі та їх особливість

OSB - це перша плита на основі деревини, яку широко використовують у будівельній сфері. Плита ОСБ виготовляється з натуральної сировини, завдяки чому вважається найбільш екологічно чистим продуктом з деревини. Виріб містить мінімальну частку сполучного елемента, що забезпечує йому корисні властивості під час експлуатації і нешкідливість для екології. Для отримання плити з орієнтованою плоскою стружкою використовують тріски прямокутної форми, які піддаються обробці пресом. Процес виготовлення супроводжується високим тиском і температурою із застосуванням водостійкої смоли.

Характеристики продукції Kronopol знаходяться на високому рівні, що також стосується і OSB плити. Матеріал еластичний і досить міцний, а також характеризується водостійкими і вогнетривкими властивостями. Як показують відгуки покупців про плити торгової марки Kronopol - вироби володіють стійкістю до негативного впливу зовнішнього середовища і добре піддаються обробці. Так, ОСБ плита легко розкроюється, свердлиться, склеюється і фарбується будь-якими видами покриттів для дерева.

Як недорого купити ОСБ плити Кронопол в Житомирі оптом і вроздріб?

Продукція компанії Kronopol отримала сертифікати якості міжнародного зразка і дуже затребувана на будівельному ринку Європи. Незважаючи на велику популярність, ціна на продукцію Kronopol залишається демократичною і доступною для більшості покупців. На базі будматеріалів КУБ в Житомирі, ОСБ плити Кронопол можна купити оптом і вроздріб в наступному асортименті:

  • Вологостійка плита OSB 3 Kronopol (від 8 мм до 22 мм) - застосовується для спорудження каркасного типу будинків, покрівлі, перегородок і підлоги.
  • Вологостійка плита QSB 3 Kronospan Чехія (9 мм) - використовується в процесі монтажу дахів, перегородок і частково застосовується для виготовлення меблів.

При покупці продукції Kronopol великими партіями магазин "КУБ" забезпечує доставку товару по території Житомірської області. Також вартість оптових партій Кронопол буде нижчою, оскільки діє додаткова знижка.

Купити продукцію Kronopol в Житомирі - полезные статьи:

У чому різниця між OSB плитами і фанерою ми розповімо Вам у даній статті, переваги, властивості матеріалів да розкажемо про виробників у Житомирі

Знайшли помилку?