РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
(без вихідних)
м. Житомир, ул. Грушевского, 7
м. Житомир
(041) 25-50-715
(067) 532-91-35
(095) 260-47-75
(093) 170-30-35
(093) 219-19-91
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 3 складів Житомира. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому до Вас складові.

Купити продукцію Мастер в Житомирі

Грунтівка акрилова Мастер Інер – це сучасний матеріал, призначений для грунтування цементних, цементно-вапняних, гіпсокартонних та інших пористих поверхонь всередині будівель.
Цена: 104.00 грн.
Количество:
Самовирівнювальна суміш для підлоги Master Horizont призначена для покриття підлог з цементно-піщаних розчинів всередині приміщення, з подальшим покриттям підлоги ламінатом, паркетом, керамічною плиткою та іншими матеріалами.
Цена: 140.00 грн.
Количество:
Цементно-піщана суміш ЦПС master - універсальна будівельна дрібнодисперсна суміш піску і цементного сполучного агента, у співвідношенні 3 до 1, широкого спектру застосування. Призначена для вирівнювання поверхонь, як скріплюючий розчин для кладки цегли, газобетону, бетону, виконання стяжок.
Цена: 74.00 грн.
Количество:
Суха будівельна суміш Master Basis застосовується по бетонних основах для подальшого проведення робіт з використанням сумішей "Master-Niveler" "Master-Horizont".
Цена: 83.00 грн.
Количество:
Клей для гіпсокартону Master Unifix (15 кг) - суха гіпсова суміш з полімерними присадками, що сповільнюють тужавлення, призначена для безкаркасного монтажу ГКЛ.
Цена: 67.00 грн.
Количество:
Клей для плитки Майстер Нормал (Master Normal) - клейова суміш для кріплення керамічної плитки по цементних, цементно-вапняних основам всередині та зовні будівель.
Цена: 74.00 грн.
Количество:
Клей для закріплення плитки Master Standart - це цементна суміш для облицювання керамічною плиткою будівель як всередині  так і зовні.
Цена: 84.00 грн.
Количество:
Кладочна суміш Master Каркас призначена для кладки стіновими блоками з пористого бетону, легкого бетону, силікату, вапняку товщиною шва від 1 мм, рекомендується для штукатурення поверхні блоків. Суміш також використовується для цегляної кладки.
Цена: 83.00 грн.
Количество:
Клей для гіпсокартону Master Unifix (30 кг) - суха гіпсова суміш з полімерними присадками, що сповільнюють тужавлення, призначена для безкаркасного монтажу ГКЛ.
Цена: 127.00 грн.
Количество:
Клей для плитки Master Flex використовується для облицювання керамічною плиткою плиткою з природного штучного каменю основ, які деформуються. Використовується для виконання робіт на стінах, підлогах всередині й зовні будівель.
Цена: 239.00 грн.
Количество:
Еластичний клей Master Stonefix спеціально розроблений для облицювання керамічною плиткою, плиткою з природного штучного каменю, пресованих плит, мозаїчних покриттів по недеформованих основах всередині та зовні будівель.
Цена: 167.00 грн.
Количество:
Гідроізоляційна суміш Master Barrier (Майстер Бар'єр) - це будівельна суміш, в основі якої лежить цемент і модифіковані водостійкі полімери. Використовується вона для гідроізоляції різних конструкцій: лоджій, фундаментів, фасадів, підвалів і басейнів.
Цена: 274.00 грн.
Количество:
Шпаклівка Master SatenPro (Майстер Сатен Про) - фінішна гіпсова суміш, застосовується для підготовки стель і стін в приміщеннях з нормальною вологістю, перед фарбувальними роботами або наклеюванням шпалер.Основні характеристики шпаклівки Master SatenPro:витрата шпаклівки: 1 кг суміші/1кв.
Цена: 117.00 грн.
Количество:
Гіпсова штукатурка Майстер Старт (Master G-Start) (30 кг).
Цена: 110.00 грн.
Количество:
Штукатурка "Майстер Ізопром" - універсальна гіпсова суміш, з мінеральними наповнювачами, трансформована полімерними добавками.
Цена: 127.00 грн.
Количество:
Клей для теплоізоляції Майстер Супер - еластичний клей для систем теплоізоляції, призначений для формування теплоізоляції, із застосуванням пінополістирольних мінеральних плит, армуючого гідрозахисного шару зовні будівель, а також облицювання керамічною плиткою по поверхнях, що деформуються, як всередині так зовні будівель.
Цена: 159.00 грн.
Количество:
Еластичний клей Master Termol спеціально розроблений для закріплення пінополістирольних плит, мінеральної вати, пінопласту при влаштуванні систем зовнішньої теплоізоляції.
Цена: 122.00 грн.
Количество:
Майстер Техногіпс - це штукатурна суміш на гіпсовій основі, призначена для нанесення машинним способом всередині приміщень.
Цена: 131.00 грн.
Количество:
Мінеральна декоративна штукатурка Master Dekor "Короїд" застосовується для декоративної тонкошарової обробки поверхонь зовні будівлі по бетонних, цегляних, оштукатурених поверхнях, гіпсокартонних плит, також у системі утеплення будинків, з метою отримання різних фактур.
Цена: 265.00 грн.
Количество:
Шпаклівка Master Front використовується для підготовки бетонних, цегляних, цементно-піщаних оштукатурених основ всередині та зовні будівель, для облаштування віконних відкосів, підготовки основи під нанесення фінішних оздоблювальних матеріалів.
Цена: 241.00 грн.
Количество:
Штукатурка цементно-вапняна Master Contour призначена для вирівнювання та підготовки будь-яких поверхонь під подальше оздоблення декоративними матеріалами.
Цена: 80.00 грн.
Количество:
Купити продукцію Мастер в Житомирі

ТМ Мастер як представник сухих будівельних сумішей в Україні

На початку 2000-х років фірма "Мастер" розпочала роботу і створила перший будівельний матеріал - клей для плитки і кераміки під назвою «Мастер». З моменту заснування, компанія стала одним з великих вітчизняних виробників сухих будівельних сумішей. Основна філія фірми "Мастер" розташована в Одесі.

На сьогоднішній день асортимент компанії "Мастер" включає наступні будівельні суміші:

Матеріали для будівництва "Мастер" мають високу якість, і є досить затребуваними серед професійних будівельників.

Основні характеристики і головні аспекти застосування будівельних сумішей "Мастер"

Сухі суміші торгової марки належать до сучасних матеріалів для будівництва, які характеризуються оптимальною вартістю і якістю. В процесі їх виробництва використовуються імпортні добавки провідних інноваційних компаній Bayer і Wacker. Ці компоненти забезпечують суміші "Мастер" необхідніми перевагами:

  • Зручні у використанні - добре розчиняються, без грудок і легко наносяться.
  • Хороша якість остаточного результату - стійкість до вологи, низьких і високих температур, міцність і витримка механічних навантажень.
  • Нетоксичні, безпечні для людей і навколишнього середовища - мають високу повітропроникністю і не містять у своєму складі шкідливих хімічних речовин.
  • Великий асортимент і оптимальна ціна на суміші "Мастер" забезпечила їм широке використання в будівництві приватних будинків і в більш масштабних будівельних галузях. Як показують відгуки покупців, сухі суміші "Мастер" оптимізують робочий процес, роблять його комфортним і швидким.

Де в Житомирі недорого купити суміші "Мастер" в асортименті?

в Житомирі купити клейові суміші "Мастер" за доступною ціною можна на базі будматеріалів "КУБ". Ми надаємо гуртом і в роздріб штукатурку і клей "Мастер" різного призначення:

  • самовирівнювальні суміші для підлоги Мастер Горизонт;
  • стяжки для підлоги Мастер Базис;
  • клей для плитки, натурального і штучного каменю Мастер Стандарт, Мастер Нормал, Мастер Стаунфікс;
  • клей для гіпсокартону та штукатурка для гіпсових листів Мастер Старт, Мастер Сатенпро, Мастер Унификс;
  • клейові суміші для теплоізоляції і гідроізоляційна суміш Мастер Термол;
  • декоративна штукатурка Короїд, Майстер Фронт та Майстер Декор, та інші.

На сайті магазину "КУБ" є детальна інформація про кожен продукт Master і можливість самостійно замовити доставку сумішей "Мастер". Відгуки про обслуговування та якість будівельних матеріалів ви можете залишити на сайті КУБу, за що ми будемо вам дуже вдячні.

Купити продукцію Мастер в Житомирі - полезные статьи:

Ми спробуємо відповісти на питання де ж насправді вигідно купувати будматеріали у Житомирі та області

В процессе проведения ремонтно-строительных работ, неотъемлемой частью являются строительные смеси различного назначения. Рассмотрим несколько вариантов применения сухих строительных смесей “МАСТЕР”.

На ринку будівельних матеріалів широко відомі суміші Майстер. Це суміші. виготовлені з високоякісних складів із застосуванням імпортних добавок.

Гідроізоляція ванної кімнати. Матеріали для гідроізоляції. Етапи гідроізоляції ванної кімнати. Гідроізоляція з використанням сухих сумішей.

Перед тим як купити клей для гіпсокартону, слід оцінити ступінь нерівності поверхні і, відповідно, потрібних матеріалів.

Знайшли помилку?