РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
(без вихідних)
м. Житомир, ул. Грушевского, 7
м. Житомир
(041) 25-50-715
(067) 532-91-35
(095) 260-47-75
(093) 170-30-35
(093) 219-19-91
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 3 складів Житомира. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому до Вас складові.

Купити продукцію Polimin в Житомирі

Знижка
Клей для газоблока Полімін ПБ 55 (Polimin) (25 кг)
Хочете купити за 45.59 грн. Уточнюйте у менеджера!
Polimin PB 55 - клейова суміш на цементній основі, яку використовують для кладки силікатних блоків, піно-і газобетону, методом тонкої кладки.
Цена: 86.76 грн.
Количество:
Полімін ЛЦ 2 - цементна суміш, яку використовують для вирівнювання підлоги з подальшим укладанням фінішного покриття, з її допомогою створюють наливну підлогу. Завдяки високій водо- і морозостійкості, цілком підійде для влаштування наливної підлоги всередині і зовні приміщень.
Цена: 129.90 грн.
Количество:
Суміш для підлоги Polimin ЛЦ 4 призначена для заливки самовирівнювальної поверхні виключно в приміщеннях з помірною вологістю, з подальшим покриттям лінолеумом, паркетом або керамічною плиткою. Іноді використовується як фінішне покриття в офісах і технічних приміщеннях з подальшим покриттям фарбою.
Цена: 183.90 грн.
Количество:
Знижка
Клей для плитки Полімін П 9 (Polimin P 9) (25 кг)
Хочете купити за 43.60 грн. Уточнюйте у менеджера!
Полімін П 9 - суха клейова суміш, яку використовують для укладання плитки з кераміки, а також керамограніту. Вона підійде для внутрішніх робіт на цегельних, бетонних і оштукатурених підставах, не схильних до деформації.
Цена: 46.59 грн.
Количество:
Знижка
Клей для плитки Полімін П 12 (Polimin P 12) (25 кг)
Хочете купити за 47.18 грн. Уточнюйте у менеджера!
Клей для плитки Полімін П 12 - цементна суміш, призначена для кладки облицювальних підлогових і настінних покриттів на міцні базові поверхні (бетонні, цегляні, оштукатурені, що не піддаються деформації, і не мають дефектів у вигляді нестійких ділянок).
Цена: 94.86 грн.
Количество:
Стяжка для підлоги Полімін СЦ 5 - це суміш, яка використовується для грубого вирівнювання основи підлоги, з подальшим влаштуванням наливної підлоги, укладання керамічної плитки та інших фінішних покриттів.
Цена: 73.86 грн.
Количество:
Плитковий клей Полімін П 14 - клейова суміш, що має підвищену адгезією, призначена для кладки облицювальних покриттів великих габаритів та з низьким водопоглинанням (від 0,2%).
Цена: 126.90 грн.
Количество:
Знижка
Клей для пінопласту Полімін П 19 (Polimin P 19) (25 кг) (приклеювання)
Хочете купити за 55.29 грн. Уточнюйте у менеджера!
Полімін П 19 - клейова суміш, яку використовують для утеплення фасаду, шляхом приклеювання мінеральної вати або пінополістиролу. Рекомендований для утеплення котеджів і висотних будівель.
Цена: 115.86 грн.
Количество:
Знижка
Клей для пінопласту Полімін П 20 (Polimin P 20) 25 кг (армування)
Хочете купити за 73.80 грн. Уточнюйте у менеджера!
Клей для фасаду Полімін П-20, або "Тепло-Фасад" - суха клейова суміш на цементній основі з вмістом армуючих мікроволокон. Її використовують для приклеювання пінопласту, пінополістиролу і мінеральної вати, з метою утеплення фасадів будівель.
Цена: 149.76 грн.
Количество:
Клей для камінів і печей Полімін П 23 - різновид клейової суміші, яку використовують при здійсненні облицювальних робіт на поверхнях зі значним нагріванням, тому ключовою перевагою цього клею є термостійкість. Його застосовують при облицюванні печей і камінів.
Цена: 149.46 грн.
Количество:
Мультиклей Полімін П-22 - суха клейова суміш, яку використовують для фіксації на основах різного типу, з низьким водопоглинанням кам'яної і керамічної плитки великих габаритів (розміром до 600 * 600 мм).
Цена: 187.00 грн.
Количество:
Полімін М-75 - один з видів сухих будівельних сумішей на цементній основі, який використовують для кладки і штукатурних робіт, з високою марочною міцністю.
Цена: 74.88 грн.
Количество:
Штукатурна суміш «Короїд» Полімін ШФ 1 використовується на фінішному етапі обробки фасаду або при здійсненні фактурної обробки, під час проведення внутрішніх робіт. Це суха суміш на мінеральній основі, яку перед роботою необхідно приготувати, попередньо змішавши з водою.
Цена: 208.98 грн.
Количество:
"Полімін М 100" - суха суміш для приготування високоміцних штукатурних і мурувальних розчинів, призначених для зовнішніх і внутрішніх ремонтних робіт. Крім того, суміш підходить для виконання ремонтних робіт щодо усунення тріщин.
Цена: 81.90 грн.
Количество:
"Полімін ШЦ 2" - цементна штукатурна суміш універсального типу. Її можна використовувати під час виконання штукатурних робіт на будь-яких типах жорстких поверхонь.
Цена: 72.90 грн.
Количество:
Полімін АС-7 - вид грунтівки, який призначений для зменшення водопоглинання, і для зміцнення верхнього шару основи, з метою збільшення подальшої адгезії з усіма наступними шарами шпаклівки або штукатурки.
Цена: 159.78 грн.
Количество:
Грунтівка Полімін АС 3 призначена для попереднього покриття різних типів мінеральних і органічних (ДВП, ДСП) основ перед фарбуванням. Вона має водовідштовхувальний ефект, а завдяки кварцовому піску, що входить до складу, збільшує адгезію вихідної поверхні з наступними шарами, які будуть наноситись.
Цена: 468.96 грн.
Количество:
"Полімін ШВ-1" - штукатурна суміш на цементно-вапняній основі, яка застосовується виключно для внутрішніх робіт. Її використовують в якості основи при подальшому нанесенні шпаклівок на гіпсовій основі або декоративних штукатурок.
Цена: 73.86 грн.
Количество:
Купити продукцію Polimin в Житомирі

Історія заснування компанії Polimin

У 1994 році була заснована корпорація "ФОЛЬМАГАУТ", і на даний момент - це одна з найбільших фірм у нашій країні, яка займається виробництвом будівельних матеріалів. На початку 1999 року, фірма почала розробляти і впроваджувати нові технології, щодо виробництва сухих сумішей під брендом Polimin.

У 2001 році корпорація "ФОЛЬМАГАУТ" придбала основний пакет акцій заводу «Будмаш» в Житомирі, який спеціалізувався на випуску устаткування для змішування бетону. Завод «Будмаш» піддався повній модернізації, в процесі якої була закуплена техніка для будівництва нових зразків. У 2006 році корпорація запустила завод для випуску сухих будівельних сумішей Полімін в Донецькій області, річна потужність якого склала 60 тис. тонн.

Матеріали Полімін в Житомирі вже більше 10 років представлені на ринку будматеріалів. Ця компанія є лідером з виробництва сухих будівельних сумішей різного призначення. Полімін (Житомір) випускає товар відповідно до стандартів якості, прийнятими і популярними у країнах Європи, а наукова лабораторія компанії обладнана сучасним обладнанням.

Суміші Polimin застосовуються для обладнання та вирівнювання підлог, монтажу гіпсокартонних виробів і плитки, штукатурки і установки кладочних матеріалів. Якщо ваша мета зробити бездоганний ремонт на довгий період, то впевнено придбайте суміші і матеріали фірми Полімін. Вартість суміші Полімін повністю відповідає її якості і залишається вельми доступною на ринку будматеріалів.

Характеристики клею Полімін і область його застосування в будівельній сфері

Торгова марка Полімін є одним з основних виробників клеїв для пінопласту. Вони використовуються для монтажу утеплювачів, споруди додаткового армуючого шару поверх пінопласту або пінополістиролу. Використовується клей Polimin всередині і зовні будинків. Основні властивості цього клею: екологічна чистота і безпека, водонепроникність і витримка критичних температур. Також, судячи з відгуків покупців про Полімін - клей легко розчиняється у воді і дуже зручний в роботі.

Де в Житомирі купити якісний клей Полімін для утеплення?

Купити недорого клей Polimin можна на базі будівельних матеріалів та інструменту "КУБ". Ціна на продукцію Polimin в нашому магазині рівняється гуртовим цінам, завдяки прямим поставкам товару Із заводу-виробника. У будбазі "КУБ" ви можете отримати безкоштовну консультацію фахівців і замовити доставку клею Полімін на місце проведення будівельних робіт. Для ознайомлення з детальною інформацією про товар марки Полімін і діючими акціями, заходьте на сайт інтернет-магазину "КУБ".

Купити продукцію Polimin в Житомирі - полезные статьи:

Мінеральні декоративні штукатурки відмінно пропускають пар і є волого-і зносостійкими. Ми розкажемо як нанести штукатурку на пінопласт самостійно

Знайшли помилку?