РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
(без вихідних)
м. Житомир, ул. Грушевского, 7
м. Житомир
(041) 25-50-715
(067) 532-91-35
(095) 260-47-75
(093) 170-30-35
(093) 219-19-91
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 3 складів Житомира. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому до Вас складові.

Купити продукцію Polirem в Житомирі

Знижка
Клей для плитки Полірем 121 еластичний (Polirem 121) (25 кг)
Хочете купити за 60.26 грн. Уточнюйте у менеджера!
Polirem (Полірем) СКП 121 клей для плитки екстра - універсальна тонкошарова клейова суміш, на основі цементу, посилена додаванням армуючих волокон, для укладання облицювальної плитки на поверхні, що мало деформуються: зовнішні стіни камінів і печей, підлоги, що обігріваються, тераси, сходи, балкони.
Цена: 64.40 грн.
Количество:
Знижка
Клей для плитки Полірем 105 (Polirem 105) (25 кг)
Хочете купити за 28.82 грн. Уточнюйте у менеджера!
Дану клейову суміш використовують для укладання настінних і підлогових облицювальних плит, для зовнішніх і внутрішніх робіт в сухих і вологих приміщеннях.
Цена: 30.80 грн.
Количество:
Клей для гіпсокартону Polirem Gipsofix-171 монтажний - це гіпсовий монтажний клей зі спеціальними водовідштовхувальними добавками для приклеювання гіпсокартонних плит, ізоляційного матеріалу (пінополістирол, мінеральна вата), комбінованих гіпсових панелей і т.п.
Цена: 88.48 грн.
Количество:
Знижка
Стяжка для підлоги Полірем 502 (Polirem 502) 10-40 мм (25 кг)
Хочете купити за 28.30 грн. Уточнюйте у менеджера!
Polirem (Полірем) СПН-502 - стяжка для влаштування підлоги. Для влаштування нових, вирівнювання і ремонту існуючих бетонних, цементно-піщаних стяжок і основ. Товщина шару 10-40 мм.
Цена: 30.24 грн.
Количество:
Знижка
Підлога наливна Полірем 501 (Polirem 501) 4-10 мм (25 кг)
Хочете купити за 60.26 грн. Уточнюйте у менеджера!
Polirem 501 - це самовирівнююча суміш на основі цементу для ремонту і початкового вирівнювання бетонних підстав. Її використовують як для житлових, так і нежитлових приміщень з подальшою обробкою підлоги.
Цена: 64.40 грн.
Количество:
Знижка
Клей для пінопласту Полірем 131 (Polirem 131 L) 25 кг (приклеювання)
Хочете купити за 62.88 грн. Уточнюйте у менеджера!
Якісна суміш Полірем СКС-131 L - клей для приклеювання теплоізоляційних плит на основу з бетону, легкого бетону і цегляну кладку. Використовується для зовнішніх і внутрішніх робіт в сухих і вологих приміщеннях.
Цена: 67.20 грн.
Количество:
Знижка
Клей для пінопласту Полірем 131 (Polirem 131 W) 25 кг (армування)
Хочете купити за 73.88 грн. Уточнюйте у менеджера!
Якісна суміш Полірем СКС-131 W - клей для приклеювання теплоізоляційних плит на основу з бетону, легкого бетону і цегляну кладку, а також, для використання при влаштуванні захисного шару утеплювача, з застосуванням штукатурної сітки.
Цена: 78.96 грн.
Количество:
Купити продукцію Polirem в Житомирі

Компанія "Polirem" - провідний виробник сухих будівельних сумішей в Україні

Polirem - перша компанія в Україні з виробництва сухих сумішей для будівництва, утворена на базі заводу, потужністю перевищує 100 тис. тон на рік.

Компанія була заснована у 1998 році, а після ряду інноваційних впроваджень, відбулося перебазування основних потужностей виробництва в Західну Україну, де вони зосереджені і зараз (м.Кам'янець-Подільський). Тут же був побудований найпотужніший завод з виробництва сухих будівельних сумішей в СНД, з широким вибором шпаклівки, штукатурки, цементних складів, фарб, різного типу морілок, гідроізолюючих складів і іншого.

Виробничі потужності Полірема орієнтовані як на значну сировинну базу, так і на споживача. На даний момент, компанія Полірем працює на базі двох заводів.

Фахівці компанії Полірем переймають досвід передових світових експертів, постійно впроваджують інноваційні технології виробництва, і співпрацюють з кращими на світовому ринку, компаніями-постачальниками сировини і устаткування - Bayer, WAKER, Celanese, Samsung, DOW, Aqualon і інші.

Основною сировиною для виготовлення будівельних сумішей Polirem є гіпс, вапняк, кварцовий пісок, кремній, трепен, кар'єри яких знаходяться безпосередньо на території заводу.

Для виготовлення власної продукції, Полірем використовує висококласну сировину на виробництві, а стабільно висока якість готової продукції підтверджується у провідних лабораторіях світу.

Крім того, на території заводу здійснюється не тільки виробництво сухих будівельних сумішей, а й безпосередньо виробництво обладнання, створення та затвердження власних технологій і рецептур, згідно зі світовими тенденціями і нормами якості. Таким чином, на території заводів Полірем здійснюється повний цикл виробництва.

Асортимент продукції Polirem на будбазі "КУБ" та основні характеристики продукції

З огляду на виробничі потужності підприємства, компанія Полірем має у розпорядженні широкий асортимент продукції, у кілька десятків видів товарів. Це основні групи продукцій будівельних сумішей, будівельної хімії та іншого. 

в Житомирі в асортименті Будбази "КУБ" представлені наступні будівельні суміші Polirem:

 • кладочна суміш універсальна Полірем СКк-151 W;
 • клей для плитки light Полірем скл-105;
 • клей для плитки еластичний Полірем скл-121;
 • клей для приклеювання пінополістирольних плит Полірем СКС-131 L;
 • універсальний клей для систем теплоізоляції Полірем СКС-131 W;
 • наливна підлога 25кг (4-10мм) Полірем СПН-501;
 • стяжка для підлоги 25 кг (10-40мм) Полірем СПН-502;
 • клей для гіпсокартону Полірем СШТ-171 gipsofix;
 • гіпсова штукатурка Полірем СШТ-329 ecogips start;
 • гіпсова шпаклівка Полірем СШТ-407 ecogips finish;
 • гіпсова машинна штукатурка Полірем СШТ-323.

Позитивні відгуки про виробника Полірем в Житомирі

Для виготовлення продукції використовується сировина виключно високої якості. Вся лінійка шпаклювальних, штукатурних, клейових і фарбових матеріалів має повний пакет відповідних документів. Якість підтверджена часом і відгуками провідних світових експертів. Високоякісні матеріали Polirem можна купити недорого в Житомирі на базі будматеріалів «КУБ».

Компанія Polirem має хорошу репутацію і безліч позитивних відгуків від клієнтів, завдяки високій якості продукції, яка виробляється. Важливою перевагою виробника Polirem, є співвідношення вигідної ціни і якості товарів.

Де в Житомирі можна недорого купити шпаклівку, штукатурку, клейові суміші Polirem з доставкою

Продукція компанії Полірем широко поширена на ринку будівельних матеріалів, але найнижчі ціни на асортимент товарів цього виробника ви знайдете на базі будматеріалів "КУБ". На сайті інтернет-магазину "КУБ" є широкий асортимент продукції Полірем.

Ціна на конкретний тип товару, залежить від обсягу закупівель. Щоб купити недорого продукцію Полірем гуртом чи в роздріб, а також замовити доставку - заповніть форму замовлення на сайті або зверніться до менеджера магазинку "КУБ". Також всі запитання щодо ціни, наявності та переваг конкретного виду продукції, ви можете поставити нашому менеджеру в чаті сайту або зателефонувавши за номерами. Крім того, ви можете ознайомитися на нашому сайті з відгуками на вподобаний вами товар і подивитися товари-аналоги.

Купити продукцію Polirem недорого вже зараз!

Купити продукцію Polirem в Житомирі - полезные статьи:

У даній статті ми розповімо Вам як правильно штукатурити стіни самостійно, що для цього потрібно, та як це робиться. Будівельна база КУБ у Житомирі

Знайшли помилку?