РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
(без вихідних)
м. Житомир, ул. Грушевского, 7
м. Житомир
(041) 25-50-715
(067) 532-91-35
(095) 260-47-75
(093) 170-30-35
(093) 219-19-91
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 3 складів Житомира. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому до Вас складові.

Купити продукцію Symmer в Житомирі

Знижка
Пінополістирол екструдований Symmer 1200*550*20 мм (Житомир)
Хочете купити за 35.91 грн. Уточнюйте у менеджера!
Екструдований пiнополiстирол Symmer - матеріал нового покоління, що застосовується в теплоізоляції підлог, укосів, фундаментів, вимощення, фасадів, і місць з підвищеними фізичними навантаженнями.
Цена: 38.98 грн.
Количество:
Знижка
Пінополістирол екструдований Symmer 1200*550*30 мм (Житомир)
Хочете купити за 54.29 грн. Уточнюйте у менеджера!
Екструдований пiнополiстирол Symmer 30 мм - високоякісний матеріал нового покоління, що застосовується в теплоізоляції підлог, укосів, фундаментів, вимощення, фасадів, і місць з підвищеними механічними навантаженнями.
Цена: 58.46 грн.
Количество:
Знижка
Пінополістирол екструдований Symmer 1200*550*40 мм (Житомир)
Хочете купити за 71.83 грн. Уточнюйте у менеджера!
Екструдований пiнополiстирол  40 мм - високоякісний матеріал, виробництва Житомирського заводу "Symmer", що широко застосовується в теплоізоляції підлог, укосів, фундаментів, фасадів будівель, і місць з підвищеними механічними навантаженнями.
Цена: 77.95 грн.
Количество:
Знижка
Пінополістирол екструдований Symmer 1200*550*50 мм (Житомир)
Хочете купити за 89.09 грн. Уточнюйте у менеджера!
Екструдований пiнополiстирол Symmer 50 мм - теплоізоляційний матеріал Житомирського виробництва, що широко застосовується в утепленні виробничих і житлових будівель (тепла підлога, дахи, фундамент, внутрішні і зовнішні стіни).
Цена: 97.44 грн.
Количество:
Купити продукцію Symmer в Житомирі

Пріоритети будівельної компанії Symmer як виробника теплоізоляційних матеріалів

Працювати компанія почала у 2010 році, саме в цей період попит на теплоізоляційні матеріали на будівельному ринку перевищив його пропозиції.

Компанія Symmer Житомір виробляє будівельні матеріали для теплоізоляції на сучасному обладнанні, яке володіє високими технологічними властивостями. Робота інженерів-технологів компанії спрямована на задоволення потреб покупців України та забезпечення будівельного ринку якісними утеплювальними матеріалами. Завдяки новітньому обладнанню, фірма Symmer в Житомирі виробляє пінополістирол з максимально високою якістю і мінімально низькою ціною.

Сучасні технології запобігають забрудненню зовнішнього середовища, не залишають токсичних відходів і не роблять шкідливих викидів в атмосферу. Тому полістирол Сіммер в Житомирі користується гарною репутацією і позитивними відгуками покупців.

Характеристики екструдованого пінополістиролу Symmer і особливості його застосування

Теплоізоляційний матеріал виготовляється в процесі змішування сировини при високій температурі, який згодом видавлюють з екструдера і додають речовину для спінювання. Після цього, отримана суміш формується в плити певних розмірів, і набуває блакитного кольору. Для захисту виробів від ультрафіолету, утеплювач Сіммер пакується в термозбіжний поліетилен. Жовтим пінополістирол Житомір становиться після додавання спеціальних добавок і модифікаторів.

В якості головних переваг утеплювача Symmer, можна виділити наступні властивості, які роблять його незамінним утеплювачем:

  • Мінімальна теплопровідність полістиролу, завдяки чому він утримує на 20% більше тепла в порівнянні з мінераловатними утеплювачами.
  • Утеплювач Symmer володіє низьким водопоглинанням через структурні властивості комірок.
  • Пінополістирол має високу міцність і здатний витримувати навантаження до 70 тонн на м2. Застосовується в будівництві з високими механічними навантаженнями.
  • При дотриманні умов експлуатації екструзійного пінополістиролу Symmer, він зберігає оптимальні властивості більше 50-ти років.
  • Пінополістирольний утеплювач «Symmer» нешкідливий для здоров'я людей та навколишнього середовища.
  • Теплоізоляційний матеріал компанії «Symmer» легкий в монтажі і не вимагає професійного обладнання. Проведення робіт по влаштуванню утеплювача можливо в будь-яку погоду і пору року.
  • Пінополістирол Сіммер має гарні звукоізоляційні показники і захищає від ударного шуму.

Завдяки своїм властивостям утеплювач «Symmer» застосовують в будівельних сферах, які характеризуються середньою агресивністю експлуатаційних умов. У порівнянні з вище перерахованими показниками, вартість пінополістиролу Сіммер Житомір залишається на доступному рівні.

Де в Житомирі можна недорого купити пінополістирол Симмер з доставкою?

Продукція компанії Symmer - поширений будівельний матеріал, але найнижчі ціни на пінополістирол Саммер на базі будматеріалів "КУБ". На сайті інтернет-магазину КУБ є детальна інформація та інструкція про використання утеплювача Symmer. Щоб купити матеріал Symmer гуртом і в роздріб, і замовити доставку пінополістиролу - заповніть форму замовлення на сайті або зверніться до менеджера магазину "КУБ".

Купити продукцію Symmer в Житомирі - полезные статьи:

Із теплоізолюючих матеріалів, найбільшим успіхом користуються плити з екструдованого пінополістиролу. Ми розкажемо як самостійно класти. База КУБ

Знайшли помилку?