РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
(без вихідних)
м. Житомир, ул. Грушевского, 7
м. Житомир
(041) 25-50-715
(067) 532-91-35
(095) 260-47-75
(093) 170-30-35
(093) 219-19-91
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 3 складів Житомира. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому до Вас складові.

Купити продукцію UDK в Житомирі

Знижка
Газоблок UDK (газобетон УДК) стіновий (200*300*600 мм)
Хочете купити за 26.38 грн. Уточнюйте у менеджера!
Газоблок UDK (Житомир) - штучний пористий камінь автоклавного виготовлення. Газобетонні блоки мають найвищі характеристики теплоізоляції серед будівельного каменю, перевершуючи за цим показником звичайну рядову цеглу втричі .
Цена: 27.60 грн.
Количество:
Під замовлення
Газоблок UDK (газобетон УДК) перегородковий (100*200*600 мм)
Газоблок UDK (Житомир) - штучний пористий камінь автоклавного виготовлення. Газобетонні блоки мають найвищі характеристики теплоізоляції серед будівельного каменю, перевершуючи за цим показником звичайну рядову цеглу втричі .
Цена: Уточнюйте
Количество:
Купити продукцію UDK в Житомирі

Компанія UDK, як головний виробник газобетону в Україні

Перший газоблок фірма ЮДК випустила ще у 2009 році, а через рік виробництво запрацювало на повну потужність. Як основне обладнання, компанія використовує механізми, які належать фірмі Masa AG, яка також популярна у Швеції, Німеччині та інших розвинених країнах Європи. Завдяки високоточній порізці, газобетонні блоки торгової марки UDK мають точні розміри і забезпечують економію будівельних сумішей.

Газобетонні блоки, середня щільність яких D400 і D500 і клас міцності B2,0 і B2,5 - це конструкційний і теплоізоляційний продукт. Стіни, побудовані з газоблоку ЮДК, не вимагають додаткової звуко- і теплоізоляції. На всю продукцію ЮДК є сертифікати якості, завдяки чому більшість забудовників зосереджуються на газобетоні саме цієї марки. Вартість газоблоку УДК у порівнянні з іншими кладочними матеріалами трохи вища.

Часто клієнти плутають газоблок і піноблок, звертаємо увагу, що піноблок в Житомирі виготовляється виключно дрібними виробниками в неналежних умовах, без жорсткого дотримання технологій. В результаті, пінобетон має суттєві відхилення в геометрії і теплоізоляції. Але ціна на піноблок в Житомирі на порядок нижча порівняно з газоблоками. Даний матеріал підійде більше для побудови господарських споруд.

Головні характеристики газоблоку УДК, ціна і якість

Сировиною для виготовлення блоків газобетону виступає пісок з кварцу (мелений), вапно (негашене), портландцемент і вода. Також до складу додається камінь з гіпсу і газоутворювач з алюмінію, щоб сформувати пористу структуру виробку. Спочатку блоки з газобетону формують масивом у величезній формі. Після чого використовуються спеціальні машини з дротяними струнами, для розрізання масиву на блоки менших розмірів. Таким чином, вироби виходять точних розмірів, мінімальне відхилення яких дорівнює 1,5 мм. Висока точність газоблоків ЮДК надає можливість робити кладку за допомогою тонких шарів клейових сумішей.

Структура газоблоку UDK дозволяє формувати кладку будь-якої складності. Поверхня стін, побудованих з цього матеріалу, відмінно піддається оштукатурюванню і облицюванню керамічною плиткою, гіпсокартоном та іншими матеріалами. Будинок з газоблоків характеризується високою теплоізоляцією і здатний забезпечити значну економію коштів на енергоресурсах.

Газоблоки ЮДК, розміри яких бувають 100 на 200 на 600 мм (перегородковий) і 200 на 300 на 600 мм (стіновий), відрізняються стійкістю до високих і низьких температур і витримують не менше 35 циклів сильного морозу. Газоблок, ціна за штуку якого буде трохи вища, ніж на покупку блоків УДК в палеті.

Де недорого купити газоблок UDK в Житомирі?

Купити за оптовою ціною газобетон ЮДК і клей для нього можна на базі будівельних матеріалів "КУБ". Ціна на UDK, яку пропонує "КУБ", є найнижчою в місті. Також, в нашому магазині час від часу проводяться різні акції на будівельні матеріали і діють додаткові знижки на оптові партії продукції ЮДК. Ознайомитися з детальними характеристиками і відгуками покупців про продукцію UDK ви можете на сайті інтернет-магазину "КУБ". Наші покупці мають можливість замовити доставку маніпулятором кладок матеріалів торгової марки ЮДК на потрібний об'єкт в межах Житомірської області.

Купити продукцію UDK в Житомирі - полезные статьи:

Ми спробуємо відповісти на питання де ж насправді вигідно купувати будматеріали у Житомирі та області

Строительный материал последнего поколения - газосиликатный блок обладает наилучшими характеристиками звуко- и теплоизоляции по сравнению с прочими строительными материалами.

У цьому відео Ви зможете розглянути як самостійно будувати з газоблоків. Школа ремонту від бази КУБ Житомир

Знайшли помилку?