РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
(без вихідних)
м. Житомир, ул. Грушевского, 7
м. Житомир
(041) 25-50-715
(067) 532-91-35
(095) 260-47-75
(093) 170-30-35
(093) 219-19-91
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 3 складів Житомира. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому до Вас складові.

Купити продукцію Ursa в Житомирі

Знижка
Утеплювач скловолоконний Ursa Light М-11 (Мінеральна вата Урса Лайт) (16,8 м.кв)
Хочете купити за 411.84 грн. Уточнюйте у менеджера!
Утеплювач Урса Лайт М-11 - теплоізоляційний матеріал мінерального походження. Виробляється у вигляді рулонів зі скловолокна, отриманого шляхом продавлювання скляної маси через штапельні фільєри.
Цена: 443.52 грн.
Количество:
Знижка
Утеплювач скловолоконний Ursa М-11 (Мінеральна вата Урса 50 мм) (24 м.кв)
Хочете купити за 117.00 грн. Уточнюйте у менеджера!
Утеплювач Урса Лайт М-11 - тепло- і звукоізоляційний матеріал мінерального походження. Виробляється у вигляді рулонів зі скловолокна, отриманого шляхом продавлювання скляної маси через штапельні фільєри.
Цена: 126.00 грн.
Количество:
Знижка
Утеплювач скловолоконний Ursa GEO М-11Ф (50 мм) щільність 11 (15 кв.м)
Хочете купити за 771.68 грн. Уточнюйте у менеджера!
Утеплювач скловолоконний URSA GEO М-11Ф – це комбіноване рішення два в одному: одна сторона мата покрита алюмінієвою фольгою, яка виконує функцію пароізоляції, а також відображає теплове випромінювання всередину.
Цена: 831.04 грн.
Количество:
Купити продукцію Ursa в Житомирі

Історія заснування компанії Ursa, як виробника утеплювачів

На будівельному ринку Європи фірма Ursa займає перші позиції вже кілька років. Заснована компанія Урса в 2002 році, і входить до складу одного з найстаріших концернів Іспанії - Uralita Group. Основним напрямком виробництва компанії є ізоляційні матеріали та утеплювальні системи для всіляких будівельних конструкцій.

Асортимент продукції Ursa великий і дає можливість підібрати звуко- і теплоізоляційні матеріали для спорудження нових або реконструкції старих приміщень і споруд. Основну частину виробництва охоплює виготовлення ультратонкого екструдованого пінополістиролу і мінеральної ізоляції, в основі яких лежить скловолокно. Ці два матеріали забезпечують бездоганну звуко- і теплоізоляцію будівлі будь-якого типу.

У 2003 році Ursa об'єднала виробництво пінополістиролу і мінеральної вати, що значно спростило завоювання високих рейтингів на ринку утеплювачів в Європі. На сьогодні логотип з ведмежам і ведмедицею відомий у багатьох європейських країнах. Утеплювачі виробляються в Бельгії, Франції, Росії, Іспанії та Польщі, а екструдований пінополістирол виготовляють в Італії, Німеччині та Іспанії. В цілому продукція Ursa заявлена ​​на ринках понад 40 країн Європи, Сходу і Північної Африки.

Головні характеристики Урса і особливості скловати в Житомирі

Якість продукції Ursa повністю відповідає міжнародним стандартам і дозволяє застосовувати матеріал для утеплення житлових і технічних приміщень. Основні функції мінераловатного утеплювача Урса - це теплоізоляція і шумоізоляція. Універсальність матеріалу, дозволяє використовувати його для утеплення стін, стелі і навіть ізоляції підлоги. Здійснити монтаж скловолоконного утеплювача Ursa в рулонах може кожен, оскільки він легко деформується (м'який) і заповнює необхідні порожнечі.

На жаль, через ці властивості він не здатен витримувати великі механічні навантаження. Що стосується санітарно-екологічних обмежень утеплювачу Урса - то вони відсутні. Це пояснюється тим, що мінеральна вата має природне походження і абсолютно безпечна для людини і навколишнього середовища. На сайті інтернет-магазину "КУБ" ви можете оглянути достовірні відгуки покупців про якість та ефективність скловолоконного утеплювача Ursa, а також переглянути вартість Урса.

Як недорого купити скловолоконний утеплювач Ursa в Житомирі?

Оптимальна ціна на утеплювач Урса в Житомирі надається базою будматеріалів "КУБ". Причому, у нас є можливість купити два види утеплювального матеріалу Урса:

  • утеплювач скловолоконний в рулоні Ursa Light M-11, площа рулону 16,8 кв.м;
  • скловата Урса M-11 (50 мм), площа 24 кв.м.

Купити вату Урса в Житомирі можна вроздріб і оптовими партіями з додатковою знижкою. Замовити доставку мінеральної вати Урса можна за допомогою консультанта або самостійно на сайті інтернет-магазину "КУБ".

Купити продукцію Ursa в Житомирі - полезные статьи:

Чим утеплювати фасад будинку, шукаєте відповідь на це питання? База КУБ у Житомирі допоможе Вам з цим. Ми розкажемо про доступні утеплювачі.

Знайшли помилку?