РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
(без вихідних)
м. Житомир, ул. Грушевского, 7
м. Житомир
(041) 25-50-715
(067) 532-91-35
(095) 260-47-75
(093) 170-30-35
(093) 219-19-91
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 3 складів Житомира. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому до Вас складові.

Шпаклівка Житомир

Знижка
Гіпсова шпаклівка Кнауф фініш (Knauf HP Finish) (25 кг)
Хочете купити за 111.73 грн. Уточнюйте у менеджера!
Шпаклівка Кнауф фініш - суха суміш на гіпсовій основі, із застосуванням пластифікаторів та полімерних домішок. Knauf HP FINISH, застосовується для тонкошарового (до 3 мм) вирівнювання поверхонь всередині приміщення.
Ціна 115.70 грн.
Кількість:
Знижка
Гіпсова шпаклівка Кнауф фініш (Knauf HP Finish) (10 кг)
Хочете купити за 57.60 грн. Уточнюйте у менеджера!
Відгуки про Knauf HP Finish (10 кг) свідчать про те, що це суха суміш на гіпсовій основі, яка найкращим чином підійде для тонкошарового покриття вертикальних поверхонь, на фінішному етапі внутрішніх робіт.Knauf - популярний виробник, якість продукції та ціни якого, трохи вищі середніх.
Ціна 63.00 грн.
Кількість:
Знижка
Гіпсова шпаклівка Кнауф Мульті-Фініш (Knauf Multi-Finish) (25 кг)
Хочете купити за 179.87 грн. Уточнюйте у менеджера!
Шпаклівка Кнауф Мульти-Фініш - суха гіпсова суміш з мінеральним наповнювачем і полімерними домішками, що додають пластичність.Технічні характеристики:витрата: 1 кг на кв.
Ціна 207.50 грн.
Кількість:
Знижка
Шпаклівка гіпсова Сатенгіпс Єврогіпс (Satengips Eurogips) фініш (25 кг)
Хочете купити за 4.37 грн. Уточнюйте у менеджера!
Шпаклівка гіпсова Сатенгіпс Єврогіпс - тонкошарова фінішна шпаклівка-безпіщанка на основі високоякісного природного гіпсу дрібного помолу з додаванням різних добавок і пластифікаторів.
Ціна 4.67 грн.
Кількість:
Знижка
Шпаклівка фінішна Ансерглоб (Anserglob) акрилова (1.5 кг)
Хочете купити за 34.35 грн. Уточнюйте у менеджера!
Шпаклівка фінішна акрилова Anserglob для внутрішніх робіт призначена для шпаклювання і фінішної підготовки мінеральних основ, таких як цементно-піщані і цементно-вапняні штукатурки; гіпсові штукатурки; бетонні основи, а також гіпсокартонних плит і т.д.
Ціна 36.15 грн.
Кількість:
Знижка
Шпаклівка фінішна Ансерглоб (Anserglob) акрилова (17 кг)
Хочете купити за 294.64 грн. Уточнюйте у менеджера!
Шпаклівка фінішна Anserglob акрилова – це матеріал, призначений для шпаклювання і фінішної підготовки мінеральних основ, гіпсових штукатурок, бетонних основ, а також гіпсокартонних плит і т.д. Ви маєте змогу купити недорого шпаклівку фінішну Ансерглоб в гуртівні КУБ у Житомирі.
Ціна 321.23 грн.
Кількість:
Знижка
Шпаклівка фінішна Ансерглоб (Anserglob) акрилова (5 кг)
Хочете купити за 98.68 грн. Уточнюйте у менеджера!
Шпаклівка фінішна Anserglob акрилова – це спеціальний матеріал, призначений для шпаклювання і фінішної підготовки мінеральних основ, гіпсових штукатурок, бетонних основ, а також гіпсокартонних плит і т.д. Купити недорого шпаклівку фінішну Ансерглоб акрилову можна в гуртівні КУБ у Житомирі.
Ціна 107.58 грн.
Кількість:
Знижка
Шпаклівка Кнауф HP фініш (Knauf HP Finish) гіпсова (5 кг)
Хочете купити за 37.46 грн. Уточнюйте у менеджера!
Шпаклівка Кнауф HP фініш - це універсальна суміш на основі гіпсу, збагачена добавками, з поліпшеними адгезійними якостями. Застосовується для тонкого шпаклювання стін і стель житлових приміщень зі звичайною вологістю повітря (в т.ч.кухні і ванні кімнати в житлових приміщеннях).
Ціна 38.90 грн.
Кількість:
Знижка
Гіпсова шпаклівка для швів Кнауф Фугенфюллер (Knauf Fugenfuller) (5 кг)
Хочете купити за 46.56 грн. Уточнюйте у менеджера!
Шпаклівка Кнауф Fugenfuller (5 кг)- суха гіпсова суміш, з утримуючими воду домішками, що сповільнюють тужавлення. Вона призначена для закладення швів гіпсокартонних конструкцій.Характеристики шпаклівки "Кнауф Фугенфюллер" (5 кг):витрата: 0,3 - 0,6 кг на кв.
Ціна 49.80 грн.
Кількість:
Знижка
Шпаклівка Мульті-фініш Кнауф (KNAUF) гіпсова (5 кг)
Хочете купити за 52.85 грн. Уточнюйте у менеджера!
Шпаклівка Мульті-фініш KNAUF гіпсова — це спеціальна суміш, призначена для робіт всередині приміщень з нормальною вологістю, включаючи кухні і ванни. Купити недорого шпаклівку Мульті-фініш КНАУФ можна на будівельній базі КУБ у Житомирі.
Ціна 53.20 грн.
Кількість:
Шпаклівка гіпсова Stabill Eko Pg-41 - це суха суміш на мінеральній основі, яка застосовується для фінішного покриття тонким шаром стін та стель всередині приміщень, з ціллю отримання більш гладкої та білої поверхні.
Ціна 222.88 грн.
Кількість:
Знижка
Гіпсова шпаклівка для швів Фугенфюллер (Knauf Fugenfuller) (10 кг)
Хочете купити за 83.15 грн. Уточнюйте у менеджера!
Шпаклівка Кнауф Fugenfuller - суха гіпсова суміш, з утримуючими воду домішками, що сповільнюють тужавлення. Вона призначена для закладення швів гіпсокартонних конструкцій.Характеристики шпаклівки Knauf Fugenfuller (10 кг):витрата: 0,3 - 0,6 кг на кв.
Ціна 89.00 грн.
Кількість:
Знижка
Гіпсова шпаклівка для швів Knauf Fugenfuller (Кнауф Фугенфюллер) (25 кг)
Хочете купити за 150.65 грн. Уточнюйте у менеджера!
Шпаклівка Кнауф Fugenfuller - суха гіпсова суміш, з утримуючими воду домішками, що сповільнюють тужавлення. Вона призначена для закладення швів гіпсокартонних конструкцій.Технічні характеристики шпаклівки Knauf Fugenfuller:витрата: 0,3 - 0,6 кг на кв.
Ціна 161.70 грн.
Кількість:
Знижка
Гіпсова шпаклівка для стиків Кнауф Уніфлотт (Knauf Uniflott) (5 кг)
Хочете купити за 174.96 грн. Уточнюйте у менеджера!
Шпаклівка Кнауф Уніфлотт (5 кг) призначена для ремонту швів і стиків гіпсокартонних конструкцій. Вона являє собою суху суміш на основі гіпсу.Відгуки про Кнауф Уніфлотт підтверджують, що вона має відмінні армуючі властивості - це дозволяє використовувати її замість армуючої сітки-серпянки.
Ціна 187.92 грн.
Кількість:
Знижка
Гіпсова шпаклівка для стиків Кнауф Уніфлот (Knauf Uniflott) (25 кг)
Хочете купити за 723.12 грн. Уточнюйте у менеджера!
Шпаклівка Кнауф Уніфлотт (25 кг) - суха гіпсова суміш з полімерними присадками, для закладення швів гіпсокартонних конструкцій, без використання армуючої стрічки (серпянки).Технічні характеристики Knauf Uniflott:витрата: 0,3 - 0,5 кг на кв.
Ціна 772.80 грн.
Кількість:
Шпаклівка Master SatenPro (Майстер Сатен Про) - фінішна гіпсова суміш, застосовується для підготовки стель і стін в приміщеннях з нормальною вологістю, перед фарбувальними роботами або наклеюванням шпалер.Основні характеристики шпаклівки Master SatenPro:витрата шпаклівки: 1 кг суміші/1кв.
Ціна 117.00 грн.
Кількість:
Знижка
Шпаклівка фінішна Ансерглоб БСТ 25 (Anserglob BСТ-25) біла (15 кг)
Хочете купити за 164.57 грн. Уточнюйте у менеджера!
Шпаклівка універсальна фінішна Anserglob ВСТ-25 призначена для виконання остаточної тонкошарової високоякісної обробки всіх видів мінеральних недеформуючих поверхонь. Ефективна при ремонті тріщин, раковин, виїмок та інших дефектів, глибиною до 3 мм.
Ціна 173.23 грн.
Кількість:
Знижка
Шпаклівка фінішна Ансерглоб БСТ 27 (Anserglob BСТ-27) сіра (20 кг)
Хочете купити за 148.76 грн. Уточнюйте у менеджера!
Шпаклівка цементна Anserglob ВСТ 27 - це шпаклювальна суміш для фінальної обробки поверхонь, виготовлена на основі сірого цементу і вапна. Ці компоненти дозволяють суміші мати відмінне схоплювання з базовою поверхнею, і оберігають Ваші стіни від грибків і плісняви.
Ціна 156.59 грн.
Кількість:
Фасадна шпаклівка Ceresit СТ 225 складається з цементної основи, дрібнодисперсних наповнювачів, полімерних домішок і армуючих волокон. Застосовується, в основному, для підготовки різних поверхонь під фінішну обробку, і для ремонту тріщин та виїмок раковин, глибиною до 3 см.
Ціна 369.00 грн.
Кількість:
Шпаклівка Master Front використовується для підготовки бетонних, цегляних, цементно-піщаних оштукатурених основ всередині та зовні будівель, для облаштування віконних відкосів, підготовки основи під нанесення фінішних оздоблювальних матеріалів.
Ціна 241.00 грн.
Кількість:
Під замовлення
Шпаклівка акрилова Церезіт СТ-95 (Ceresit CT-95) 0,07 мм (5 л)
Шпаклівка акрилова Церезіт СТ-95 – це спеціальна суміш, призначена для внутрішніх робіт (зерно 0,07 мм), для остаточної підготовки поверхонь під обробку. Купити недорого шпаклівку акрилову Ceresit CT-95 Ви можете на базі будівельних матеріалів КУБ у Житомирі.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Шпаклівка акрилова Церезіт СТ-95 (Ceresit CT-95) 0,15 мм (10 л)
Шпаклівка акрилова Церезіт СТ-95 – це готовий дрібнодисперсний шпаклювальний засіб на основі акрилу, призначений для зовнішніх робіт. Ми пропонуємо купити недорого шпаклівку акрилову Ceresit CT-95 0,15 мм на базі будівельних матеріалів КУБ у Житомирі.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Шпаклівка гіпсова Церезіт CT-126 (Ceresit CT-126) фінішна (25 кг)
Шпаклівка гіпсова Церезіт CT-126 — це фінішна шпаклювальна суміш білого кольору, яка використовується для вирівнювання стінових і стельових поверхонь під поклейку шпалер та малярні роботи. Купити недорого шпаклівку гіпсову Ceresit CT-126 ви можете на будбазі КУБ у Житомирі.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Шпаклівка гіпсова Стабіл Пг-41 (Stabill Pg-41) фінішна (20 кг)
Шпаклівка гіпсова Stabill Pg-41 фінішна (20 кг) - це суха суміш, яка використовується для покриття тонким шаром стін і стель всередині приміщень. Купити недорого шпаклівку гіпсову Стабіл Pg-41 можна на будівельній базі КУБ у Житомирі.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Фасадна шпаклівка Церезіт СТ 225 (Ceresit CT 225) 25 кг (сіра)
Фасадна шпаклівка Ceresit СТ 225 (сіра) складається з цементної основи, дрібнодисперсних наповнювачів, полімерних домішок і армуючих волокон. Застосовується, в основному, для підготовки різних поверхонь під фінішну обробку, і для ремонту різних тріщин і виїмок раковин глибиною до 3 см.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Шпаклівка Житомир

Шпаклівка — це суміш, яка застосовується на фінальних стадіях як капітальних будівельних, так і ремонтних або облицювальних робіт. Сама суміш складається з основи, наповнювача та спеціалізованих домішок. Від матеріалів складу напряму залежить і сфера використання шпаклівки. Вона застосовується для усунення щілин, стиків, дефектів та нерівностей усіх типів між гіпсокартонними панелями, шпалерами або іншими облицювальними матеріалами. Наш інтернет-магазин пропонує вам купити недорого шпаклівку від найкращих виробників будівельних сумішей з України та країн ЄС.

Будмаркет КУБ — широкий асортимент шпаклівки в Житомирі

У нас ви можете придбати більше 10000 товарів та інструментів для ремонту та будівництва. На нашому сайті ви знайдете якісну шпаклівку дешево від таких виробників як Polifarb, Ceresit, Ansenglob, Knauf, Flugger, Svanmix, Lafarge Plato, Redbag, Kraisel, ABS, Будмайстер, Мастер, Полімін, Сілтек, Ірком та інші. Вартість шпаклівки залежить не тільки від компанії, але й від її типу:

  • Стартова. Застосовується для верві сої обробки поверхні. За її допомоги можна швидко та ефективно прибрати самі грубі та глибокі щілини між панелями, ГКЛ, тощо. Така крупнозерниста будівельна суміш накладається товстим шаром до 3 см на поґрунтовану поверхню.  Зазвичай фасується в пакети до 30 кг вагою, так як швидко витрачається.
  • Фінішна. Мілкозерниста та пластична суміш для оброблення вже підготовленої та максимально чистої поверхні. Вона застосовується для досягнення косметичного ефекту, тому накладається дуже тонким шаром в 1 мм товщиною.
  • Для швів. Найчастіше застосовується для роботи з гіпсокартоном. Саме такою сумішшю замазують, рівняють шви між змонтованих ГКЛ під побудови або ремонту приміщень будь-якого призначення.
  • Універсальна. Ціна на таку шпаклівку дещо вище інших. Але це пояснюється її широкою сферою застосування.

Інтернет-магазин КУБ: кращі умови придбання шпаклівки

Якщо ви шукаєте, де придбати шпаклівку оптом, вартість якої буде менше ніж в інших магазинах, то сміливо звертайтесь до нас. Якщо для роздрібних клієнтів у нас діють мінімальні націнки, то оптовим покупцям ми пропонуємо додаткову програму знижок та бонусів. Також, у нас ви можете замовити команду вантажників та транспорт. Ми доставимо та розвантажимо шпаклівку у Житомирі, та в таких містах області як Бердичів, Коростень, Малин, Новоград-Волинський, Андрушівка, Баранівка, Коростишів, Овруч, Олевськ, Радомишль, Чуднів. Детально умови співробітництва можна обговорити з менеджерами компанії зі служби підтримки. Для цього скористайтеся контактами, вказаними на сайті.

 

Шпаклівка ціна у м. Житомир - каталог із 25 товарів

ШпаклівкаЦінаНаявність:
Гіпсова шпаклівка Кнауф фініш (Knauf HP Finish) (25 кг) 111.73 грн. В наявності
Гіпсова шпаклівка Кнауф фініш (Knauf HP Finish) (10 кг) 57.60 грн. В наявності
Гіпсова шпаклівка Кнауф Мульті-Фініш (Knauf Multi-Finish) (25 кг) 179.87 грн. В наявності
Шпаклівка гіпсова Сатенгіпс Єврогіпс (Satengips Eurogips) фініш (25 кг) 4.37 грн. В наявності
Шпаклівка фінішна Ансерглоб (Anserglob) акрилова (1.5 кг) 34.35 грн. В наявності
Шпаклівка фінішна Ансерглоб (Anserglob) акрилова (17 кг) 294.64 грн. В наявності
Шпаклівка фінішна Ансерглоб (Anserglob) акрилова (5 кг) 98.68 грн. В наявності
Шпаклівка Кнауф HP фініш (Knauf HP Finish) гіпсова (5 кг) 37.46 грн. В наявності
Гіпсова шпаклівка для швів Кнауф Фугенфюллер (Knauf Fugenfuller) (5 кг) 46.56 грн. В наявності
Шпаклівка Мульті-фініш Кнауф (KNAUF) гіпсова (5 кг) 52.85 грн. В наявності
Шпаклівка гіпсова Стабіл Еко Пг-41 (Stabill Eko Pg-41) фінішна (20 кг) 222.88 грн. В наявності
Гіпсова шпаклівка для швів Фугенфюллер (Knauf Fugenfuller) (10 кг) 83.15 грн. В наявності
Гіпсова шпаклівка для швів Knauf Fugenfuller (Кнауф Фугенфюллер) (25 кг) 150.65 грн. В наявності
Гіпсова шпаклівка для стиків Кнауф Уніфлотт (Knauf Uniflott) (5 кг) 174.96 грн. В наявності
Гіпсова шпаклівка для стиків Кнауф Уніфлот (Knauf Uniflott) (25 кг) 723.12 грн. В наявності
Знайшли помилку?