РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
(без вихідних)
м. Житомир, ул. Грушевского, 7
м. Житомир
(041) 25-50-715
(067) 532-91-35
(095) 260-47-75
(093) 170-30-35
(093) 219-19-91
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 3 складів Житомира. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому до Вас складові.

Купити продукцію Кроно-Украіна в Житомирі

Знижка
Плита вологостійка OSB-3 Кроно (ОСБ Україна) (10 мм)
Хочете купити за 276.35 грн. Уточнюйте у менеджера!
Вологостійка плита OSB-3 Кроно Україна товщиною 10 мм, найчастіше використовується в будівельній сфері, і як матеріал для виготовлення меблів. Структура плити складається з декількох шарів склеєної деревної стружки, яка обробляється високим тиском і температурою, з додаванням смоли.
Цена: 285.06 грн.
Количество:
Знижка
Плита вологостійка OSB-3 Кроно (ОСБ Україна) (12 мм)
Хочете купити за 353.57 грн. Уточнюйте у менеджера!
Вологостійка плита OSB-3 Кроно Україна товщиною 12 мм, найчастіше використовується в будівельній сфері, і як матеріал для виготовлення меблів. Структура плити складається з декількох шарів склеєної деревної стружки, яка обробляється високим тиском і температурою, з додаванням смоли.
Цена: 364.70 грн.
Количество:
Знижка
Плита вологостійка OSB-3 Кроно (ОСБ Україна) (15 мм)
Хочете купити за 414.53 грн. Уточнюйте у менеджера!
Вологостійка плита OSB-3 Кроно Україна товщиною 15 мм, найчастіше використовується в будівельній сфері, і як матеріал для виготовлення меблів. Структура плити складається з декількох шарів склеєної деревної стружки, яка обробляється високим тиском і температурою, з додаванням смоли.
Цена: 427.58 грн.
Количество:
Знижка
Плита вологостійка OSB-3 Кроно (ОСБ Україна) (22 мм)
Хочете купити за 648.21 грн. Уточнюйте у менеджера!
Вологостійка плита OSB-3 Кроно Україна товщиною 22 мм, найчастіше використовується в будівельній сфері, і як матеріал для виготовлення меблів. Структура плити складається з декількох шарів склеєної деревної стружки, яка обробляється високим тиском і температурою, з додаванням смоли.
Цена: 668.62 грн.
Количество:
Під замовлення
Плита вологостійка OSB-3 Кроно (ОСБ Україна) (18 мм)
Вологостійка плита OSB-3 Кроно Україна товщиною 18 мм, найчастіше використовується в будівельній сфері, і як матеріал для виготовлення меблів. Структура плити складається з декількох шарів склеєної деревної стружки, яка обробляється високим тиском і температурою, з додаванням смоли.
Цена: Уточнюйте
Количество:
Купити продукцію Кроно-Украіна в Житомирі

Історія виробника ОСБ Кроно Україна

Фірма Krono Україна почала своє існування в листопаді 2000 року, і стала однією з представників відомої корпорації Swiss Krono Group. У нашій країні є декілька філій компанії Кроно-Україна, які розташовані по всій території України. Першим свою діяльність почав будівельний концерн в Кам'янці-Бузькій (Житомірська область). Технологічна лінія орієнтовано-стружкових плит піддалася повній реконструкції, що підвищило ефективність виробництва практично в два рази. Також було встановлено прес з двох поверхів і сучасне обладнання для ламінування OSB плит. У лютому 2002 року на території України, компанія Krono випустила першу вологостійку плиту ОСБ. А з 2012 року ця фірма утвердилася в нашій країні, як єдиний виробник дерево-стружкових ОСБ плит.

Головні характеристики OSB-3 плит і особливість вибору будівельного матеріалу

Структура плити Krono складається з безлічі шарів деревної стружки, які склеюються між собою за допомогою смоли і під впливом високого тиску.

Плити OSB характеризуються вологостійкістю і застосовуються в будівельних роботах всередині і зовні будівель. Наприклад, вони часто використовуються в якості основи під бітумну черепицю в процесі покрівлі даху. Поверхня ОСБ плит добре шліфується, ріжеться в будь-якому напрямку, і підлягає покриттю лаком або фарбою.

Під час вибору OSB плит необхідно звертати увагу на вологостійкість матеріалу. Орієнтовано-стружкові OSB-3 плити досить вологостійкий матеріал, який ідеально підходить для покрівельних робіт. Для одношарової черепиці вибирають плити товщиною не більше 10 мм. Потрібно мати на увазі, що неправильний розрахунок товщини листа ОСБІ призведе до провисання суцільного настилу під черепицею. Цей дефект добре буде помітний зовні, а покрівля з виїмками виглядає неестетично.

Крім обрешітки покрівлі, Житомірські OSB плити використовуються для обшивки стін, покриття підлог, виготовлення тари, перегородок і декоративних конструкцій. В цілому, відгуки покупців про ОСБ Крона Україна тільки позитивні, а вартість ОСБ плит Кроно Житомір набагато нижча, ніж на матеріали іноземних виробників.

Де недорого купити OSB плити Krono в Житомирі?

На базі будівельних матеріалів "КУБ" ціна на плити Кроно-Україна не дуже відрізняється від ціни виробника. Купити ОСБ плити для покрівлі можна в інтернет-магазині "КУБ", де є детальна інформація про будівельний матеріал. Замовити доставку плит OSB по території Житомірської області можна при покупці плит в роздріб і оптом. 

Купити продукцію Кроно-Украіна в Житомирі - полезные статьи:

У чому різниця між OSB плитами і фанерою ми розповімо Вам у даній статті, переваги, властивості матеріалів да розкажемо про виробників у Житомирі

Знайшли помилку?