РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
(без вихідних)
м. Житомир, ул. Грушевского, 7
м. Житомир
(041) 25-50-715
(067) 532-91-35
(095) 260-47-75
(093) 170-30-35
(093) 219-19-91
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 3 складів Житомира. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому до Вас складові.

Купити продукцію Hetten в Житомирі

Знижка
Газоблок Hetten (газобетон Хьоттен) перегородковий (100*200*600 мм) Львов
Хочете купити за 11.92 грн. Уточнюйте у менеджера!
Газоблок Hetten - штучний пористий камінь автоклавного виготовлення. Газобетонні блоки мають найвищі характеристики теплоізоляції серед будівельного каміння, перевершуючи за цим показником звичайну рядову цеглу втричі.
Цена: 12.94 грн.
Количество:
Знижка
Газоблок Hetten (газобетон Хьоттен) стіновий (200*300*600 мм) Житомир
Хочете купити за 44.23 грн. Уточнюйте у менеджера!
Газоблок Hetten - штучний пористий камінь автоклавного виготовлення. Газобетонні блоки мають найвищі характеристики теплоізоляції серед будівельного каміння, перевершуючи за цим показником звичайну рядову цеглу втричі.
Цена: 46.29 грн.
Количество:
Купити продукцію Hetten в Житомирі

Під торговою маркою Hetten в Житомирі реалізується газоблок від заводу-виробника «Харківські будівельні матеріали». Фірма «ХСМ» була створена у 2002 році, до неї увійшли підприємства Харова та області, з виробництва кладок матеріалів для будівництва, зокрема газобетонних блоків, цегли, сухих будівельних сумішей. На даний момент завод «Харківські будівельні матеріали» є одним з найбільших виробників пористого бетону, плит перекриттів, силікатної, керамічної цегли, сухих сумішей для будівництва.

Газоблок Хеттен нове покоління кладок матеріалів

На сьогоднішній день ХСМ реалізує якісні кладочні, які легко замінили дорогу імпортну продукцію. Газоблок (газобетон) Hetten мають можливість купити не тільки великі будівельні організації, а й приватні забудовники. Популярність газоблоків підприємства «Харківські будматеріали» зросла завдяки високому рівню якості. 

В основі виробництва використовується німецька виробнича лінія, плюс до цього впроваджені новітні технології сегменту, що відповідають усім стандартам і вимогам у міжнародному форматі. Виробник «Харківські будматеріали» постійно вивчає методи виробництва і модернізує обладнання з виготовлення газобетонних блоків. На всю продукцію, яку виробляє завод «Харківські будматеріали», є відповідні сертифікати і санітарно-гігієнічні висновки.

Газоблок в Житомирі за доступними цінами

Газоблоки Hetten забезпечують високий рівень звуко- і теплоізоляції, при цьому матеріал підтримує природний мікроклімат приміщення, не виділяючи токсичних речовин. Основний аргумент на користь газоблоку ХСМ - точна геометрія матеріалу. Для більшості клієнтів, які хочуть купити газоблок Хеттен в Житомирі, це є важливою перевагою матеріалу, так як похибка параметрів газосилікатних блоків 1 сорту становить максимум 3 мм. 

Якісно виконана кладка газоблоку Hetten дозволяє істотно заощадити кошти на подальших штукатурних роботах, так як штукатурний шар, який наноситься, буде мінімальним. Незважаючи на перелік даних переваг, ціна на газоблок Хеттен в Житомирі залишається доступною будь-якому покупцеві.
Завод «ХСМ» реалізує газоблок під торговою маркою Хеттен 2-х типів:

  • стіновий газобетон, розміри якого 200 на 300 на 600 міліметрів, в основному застосовується для зведення зовнішніх стін будівлі;
  • перегородковий газоблок, розмір якого становить 100 на 200 на 600 міліметрів, широко використовується під час планування квартири і зведення перегородок з газобетону.

Завдяки унікальним характеристикам, якими володіє газоблок Хеттен: невеликою вагою, низькою теплопровідністю, стійкістю до високих температур і низькою ціною, в Житомирі газоблок отримав велику популярність і позитивні відгуки покупців.

Де купити газобетон Hetten в Житомирі?

Купити в Житомирі газоблок з доставкою маніпулятором можна на базі будівельних матеріалів «КУБ». Звертаємо Вашу увагу: в наших інтернет-магазинахі будматеріалів є можливість замовити газоблок Hetten оптом. За детальною інформацією звертайтеся за вказаними контактними телефонами, які знаходяться вверху сторінки сайту.

Купити продукцію Hetten в Житомирі - полезные статьи:

У цьому відео Ви зможете розглянути як самостійно будувати з газоблоків. Школа ремонту від бази КУБ Житомир

Знайшли помилку?